Müşteri Yorumları

Değerli Müşterilerimiz;

Net Çatı olarak amacımız sizlere yaptığımız işlerde en iyi hizmeti sunabilmektir. Bu sebeple sizlerin değerli yorumları kendimizi daha iyi geliştirebilmemiz için çok önemli bir faktördür. Lütfen değerli görüşlerinizi bizlerle paylaşınız.

Şimdiden bize ayırdığınız vaktiniz için teşekkür ederiz.

Yıpranması ile başbaşa kaldığımız yüksek katlı apartman binamızda çatı gibi ana taşınmazın önemli alanında, özellikle beton saçak parepetlerinde harç parçalanması ile aşağı düşerek yarattığı tehlike ciddi bir firma arayışımıza sebep olmuştur.

Firmanın ekibi için güvenliğini sağlaması yanında yapılacak işin statik çözümü çok önem kazanmıştır. Bu sebeple teklif aldığımız firmalar tüm cephelerde iskele ile çalışma esasına göre dizayn edilecek yöntem önerir ve yüksek fiyat çıkarırken NET ÇATI FİRMASI konu hakkında teknik detay tasarımları yaparak çıkardığı farklı yapısal özelliğin doğrultusundaki uygulaması sonucu maliklerin ve mesleğinde 40 yıla ulaşmış bir mimar olarak tarafımın takdirini kazanmışlardır,

Ekibi ile gösterdiği performans, titizlik ve çözüm odaklı detay geliştirme yöntemleri için kendilerine teşekkür ederiz

Mehmet CesurErgör Apartmanı Fenerbahçe / İSTANBUL

Çatı tamir firması tarafından 2 yıldır Avusturya Başkonsolosluğuna ait altı binanın çatı bakımı yapılmaktadır. Çok ciddi ve temiz çalışmalarından dolayı Çatı Tamir Firması çalışanlarına ve özellikle Zeki Bey’e teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

İbrahim ÖZGÜRTeknik İşler MüdürüAvusturya Başkonsolosluğuİstanbul

Merhaba;

Fenerbahçe spor kulübü olarak yaklaşık 2 yıldır yaptırdığımız dere oluk temizliği ve bakımı son derece temiz ve düzenli yapılmıştır. Tercihimizde pişman olmadığımızı gösterdikleri için emeği esirgemeyen arkadaşlara ve Net çatı firmasına teşekkür ederiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü İdari İşler Uzmanı

Medet Ceran

Yaklaşık otuz yıllık apartmanımızın çatısını bir çok defa ustayım deyip yapan kişiler sorunumuza bir türlü çare bulamadi. Tesadüf eseri Net’te karşılaştığım çatı servisi Zeki ve Murat beylerle tanıştık. Söylediklerini aynen yaptılar.Gayet insancıl kişilerle tanıştığımız gibi başarılı ve muvafakiyetli işlerini de gördük.Ellerine emellerine sağlık.Çok temiz bir iş çıkardılar.
Hayatta hep başarılı olmalarını dileriz.

Gönül Noyaner

Çok zor bir durumda kalmişken Zeki Beyler ile taniştim. Apartmanimiz 2.5 senelik ve ben 1 sene once taşındım. Yatak odamizdan yatağımızın üzerine tamir edilemeyen(?!?!) bir yağmur akıntısı vardi. İnşaat firmasindan 5-6 kere gelip sorunlu yeri sözüm ona tamir ettiler. Herseferinde hüsranla sonuçlandi. Murat Bey bir kere geldi. Çalışmasını yaptı ve sonuç mükemmel. Kendilerine de memnuniyetimi ifade ettim. Tekrardan burada da çok teşekkür ediyorum.

P. Korol

Sitemizde yağmur olukları ile çatı kiremitleri arasında oluşan su sızıntıları ile birlikte olukların temizliği amacıyla Çatı Ustası Zeki Çaylak ve ekibi ile çok güzel bir işbirliği sonucunda toplam 15 Bloktan oluşan Ve yıllarca bakımsızlıktan kaynaklanan sorunlar kısa sürede çözümlenmiştir.Kendileri gerek iş ehliyeti gerekse iş emniyeti gibi çok önemli konularda güvenilir bir çalışma sergilemişlerdir.Teşekkürlerimiz ve başarı dileklerimizle.

İstinye Boğaziçi Sitesi A Blokları Yönetimi

Apartmanımızın çatısındaki problemleri gidermek için yaptığımız araştırma sonuçları bizi ÇATI SERVİS Firmasına ulaştırdı. Sözleşmemizde belirtilmemesine karşın, işin yapılması sırasında ileride sorun çıkaracağını düşündükleri işleri de biz daha söylemeden ve ek bir bedel talep etmeden yapacak kadar ciddi ve güven veren bir Firma. Firma sahibi Zeki Bey söz verdiği zamanda işe başlayan ve zamanında işi bitiren, verdiği sözü tutan güvenilir bir kişi kendisine ve elemanlarına yaptıkları iş nedeniyle teşekkür ederiz.

AYHAN NUHİSİ

Sitemizin çatı bakım,temizlik dere oluk tamir işlerini ÇATI SERVİSİ firması na yaptırdık .Firma sahibi sayın ZEKİ beyden iyi servis aldık kendisine teşekkür ederiz.

HİLAL KONAKLARI SİTE YÖNETİMİ

Çatımda ciddi sorunlar vardı.Hepimizin çok sevdiği Seyfi Dursunoğlu yani canımız Huysuz Virjinimizin tavsiyesiyle ÇATI SERVİS’den Zeki Çaylak beyefendiyi aradım.Gerçekten de Seyfi beyin dediği gibi işinin ehli bir profesyonel Zeki bey,kısacası işinin profesörü

ESRA CEYHAN

Mehmet tamer arkadasımın tavsiyesi uzerıne cagırdıgım catı servısını , sorunumuzu anlatmamızla cozum odaklı yaklasımları sayesınde kısı rahat gecırmemıze sebep oldular.işleınde uzman bırılerını arıyorsanız catı servısı tercıhınız olsun…

SALİH OKUMUŞ

Üsküdar çatı tamir ustası ararken çatı servis ekibi ile tanıştık bina çatı sorununu çözüme kavuşturduk yapmış oldukları dere izolasyon ve çatı tamiratı sorunu çözen çatı servis ekibine teşekkür ederiz.

SEZAİ BİRKAN

2 BLOK OLAN APARTMANIMIZIN CATI VE GARAJ IZOLASYON İŞLERİ İÇIN ÇATI SERVISİ ZEKI BEY VE EKİBİNDEN YARDIM ALDIK. TAAHÜT ETTİKLERI BÜTÜN İSLERI ZAMANINDA VE DÜZGUN BIR ŞEKILDE BIZLERE TESLİM ETTİLER . IŞLERINE GÖSTERDIKLERİ ÖZENDEN DOLAYI APARTMANCA SORUNUMUZ OLDUGUNDA ILK ARIYACAGIMIZ VE DANISACAĞIMIZ KISİ ZEKI BEYDİR.. ..TEŞEKKÜRLER..

SUADIYE MUSTAFA BEY APARTMANI YÖNETIMI

Acarkenttekı konutumun çatısını yaptıdım ve memnun kaldım.İşinin ehli ustalar.

MECIT BABAT

dubleks dairemizin terası sadece izolasyon maddesi ile izole edildiği için terastan alt kata devamlı su sızıyordu. Müteattit firama bir kaç kez kısmen kırdı 1 yıldan fazla uğraştı, sorunu tespit edemedi. Kesin çözümü Zeki ve Murat Usatalar sağladılar. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Yaptıkları işlerde kendileri de mükemmel insanlar.

İBRAHİM EKER

Terasimizi defalarca kırdırip yaptırma mizah rağmen akıntısı kesemedik sonunda Źeki beye ulaştık kardeşler ilk incelemede sorunu anladı ve disiplinli titiz çalışma sonucu sorun çözüldü hem üstün is ahlaklı , hem beyefendi kişilikleri ile tavsiye edilmeye değerler kendilerine sonsuz teşekkürler. ..

HATİCE ERDOGAN

terasimizin .şu izalasyonu mükemmel oldu. elinize sağlık zeki ve murat ustalar. 12.10.2016

İBRAHİM EKER

LEVENT TEKİ MAĞAZAMIZIN 3 YILDIR CATI OLUK TEMİZLİĞİNİ VE BAKIM HİZMETİNİ ALIYORUZ. ELLERİNİZE SAĞLIK. LUNİCA BAHÇE MOBİLYALARI

YASEMİN SAMANTIR

Çatı servis güvenilir ve sağlam bir firma herkese tavsiye ederim. Yine çalişan ustaların eline sağlık teşekkür ederim.

YUSUF ZİYA KOÇ

Çatı izolasyonu için başvurduğumuz Çatı Servis’ten çok memnun kaldık. İlginiz ve çözümleriniz için teşekkürler

ONUR TAVİL

İsmini vermek istediğim bir firma apartmanımızın çatısındaki sorunları 2 aydır çözemedi, sürekli sorunlar tekrarladı paralarımız boşa gitti. Sonra sizi bulduk. Sağolasın gelen beyefendi sorunu aynı gün içinde çözdü, gerekli tadilatları yaptık. Şu anda bir sıkıntı gözükmüyor. Bilginiz, tecrübeniz işi çözdük. Teşekkür eder, başarılarınızın devamını ve hayırlı kazançlar dilerim.

FATİH DÜLEK

Tavsiye üzerine sizi bulduk ve ekibinizi çağırdık. Yaptığınız çalışmalarla her açıdan işinizde uzman olduğunuzu belli ediyorsunuz. Benimde herkese tavsiye edebiliceğim bir firmasınız artık.

KEMAL TUNCEL

Gösterdiğiniz ilgi alakaya, sorunumuzu benimsemenize çok teşekkür ederiz. Umarım bu hep bu şekilde devam eder

FAHRİ DEĞİRMENCİ

Çatımız bir ustanın elinden geçmesi gerekiyordu Zeki Bey sağ olsun çok yardımcı oldu. Yakınlarımada çatı servis firmasın tavsiye ettim.

İREM AKBAĞ

Deniz kenarında bir semtte oturuyorum çatı dere ve kiremitlerimiz sürekli kirleniyor.Bende bir çatı servisine başvurdum. sağ olsunlar her yıl eksiksiz bir şekilde temizliği yapıyorlar çok teşekkür ederim.

FARUK AÇIKGÖZ

Evim de akan çatı sorununa çözüm bulan çatı servisine ekip arkadaşlara teşekkür ederim.

ORHAN ERGEN

Cihangirde bulunan apartman çatısında meydana gelen su akıntısının giderilmesi için birçok çatı firmasına başvurdum fakat gelen ekipten memnun kalmadım. Son olarak internetten bulduğum ÇATI SERVİS ekibi sorunu analiz ederek profesyonelce bir iş çıkarmıştır. Yapmış oldukları işten dolayı memnuniyetimi tekrar bildirmiş olup iyi çalışmalar dilerim.

SALİH AYDOĞAN

Apartmanımızda oluşan çatı onarımlarına zamanında müdahale ederekngerekeni yapmaktadır.teşekkür ederiz.

TANİŞ 1 APT. YÖNETİCİLİĞİ

Hastane çatı deren oluk tamir ve temizliği çatı servis tarafından yapılmıştır.

KARTAL YAVUZ DEVLET HASTANESİ

Tavsiye üzerine sizinle çalışma fırsatını oldu. 2 ayrı firma yaklaşık 1 ayda sorunumuzu çözemedi. Ama siz hallettiniz. Tekrar çok teşekkürler…

BİR MÜŞTERİ

Çatı servisine verdiğimiz işin eksiksiz problemsiz ve sağlam yaptıklarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz

MEHMET TAMER YILMAZ

Spor salonu Çatı Gizli dere izalosyonu çalışmalarında gösterdiğiniz güzel çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

BİLGE SOYAK İLKOKULU

Öneri üzerine bu kurumu buldum.Yıllardır kangrene dönüşmüş kurumun çatısını saat gibi yaptı lar Binlerce teşekkürler.Çalışanları olgun tavırları,beğefendi tavırları da cabası.Emeğinize sağlık…

ZİÇEV KURUM MÜDÜRÜ

Çatı Tamiri yapan çatı servis ekibinin elerine saglık

EMİNE GÜL

Apartmanımızda çatıda kiremit oluk izolasyon problemi vardı çatı onarım firmaları içinden çantı servisini tercih ettik yapılan çalışmalarla çatı ustaları ve ekibine gösterdikleri emek ve ilgi için çok teşekkür ederim

KOZYATAĞI KARAHÜK APARTMANI

Evimin çatı değişimini komple yenileme işini çatıservis zeki çaylak a verdim…iyiki vermişim..muhteşem ustalığı,ekip olarak efendilikleri,çok titiz çalışmaları uzatmayım çok ama çok memnun kaldım…çok teşekkür ederim zeki ve murat usta….

SEYFİ DURSUNOĞLU

çatımı yenilemek için usta çağırdım..gelenlerin biri çatı profesörü diğeri çatı doçenti çıktı..elinize saglik Zeki ve Murat Usta

HUYSUZ VİRJİN

Sitemiz çatı işleri için tavsiye üzerine çağırdığımız Çatı Servisi firmasından çok memnun kaldık artık devamlı çatı işlerimizi gözümüz kapalı onlarla çalışıyoruz. işlerini güzel yapan arkadaşlarmız son derece dürüst efendi saygılı kişilikleriyle herkese tavsiye ederiz.

EMİNTAŞ KONUT SİTESİ YÖNETİCİLİĞİ

3 Seneden bu yana Zeki beyle çalışıyoruz,işini düzgün yapan bu zamanda zor bulunur emeğinden dolayı teşekkür ederiz.

KÖŞEM APARTMAN YÖNETİMİ

Çatı oluk tamiri için çatı servis firması ile çalıştık çok memun kaldık.

AYSUN ÖNGER

Binamızın çatı bakım,temizlik dere oluk tamir işlerini ÇATI SERVİSİ firması na yaptırdık .Firma sahibi sayın ZEKİ beyden iyi servis aldık kendisine teşekkür ederiz.

ALİ KORKMAZ

Görüşleriniz Bizim İçin Çok Değerli

    Lütfen Fotoğrafınızı Yükleyiniz :


     

    Call Now ButtonHEMEN ARA
    web tasarım