ÜMRANİYE ÇATI USTASI

          Ümraniye çatı ustası hizmetleri arıyorsanız, ekonomik ve kaliteli uygulamaları olan bir çatı firmasını nerden bulurum diye internette araştırma yapıyorsanız, bu satırları da okuyorsanız, aradığınız çatı firmasını bulduğunuzu söyleyebiliriz.

Çatı hizmetleri geniş kapsamlı ve özen isteyen bir alandır. Basit bir su borusu tamirinden, sıfırdan çatı inşasına kadar geniş bir yelpazede görülen çatı işleri, özellikle bahar ve yaz aylarında gerçekleştirilir. Ancak acil durumlarda ve kış koşullarında aniden ortaya çıkan sorunlarda da hizmet veren çok az çatı firması vardır. Normal mevsimde verilen inşa ve bakım onarım hizmetleri yanında, kış mevsiminde de ihtiyaç halinde çatı servisimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Aniden çöken çatı, uçan çatı parçaları, patlayan su boruları, tıkanan çatı olukları konusunda acil müdahale ile siz Ümraniyelilerin daima hizmetindeyiz. Ekonomik uygulamalarımız ve güler yüzlü personelimiz ile hemen fark edeceğiniz hizmet kalitesi farkımız sizin de daimi müşterilerimiz arasına gireceğine inanıyoruz.

Sıfırdan çatı yapımı, düzenli çatı bakım ve onarımı, çatı aktarma, çatı tamiri, yalıtım uygulamaları gibi çatı ile ilgili her konuda verdiğimiz hizmetleri, herkesin bütçesine uygun ekonomik çözümlerle size ulaştırıyoruz. Yaptığımız işe sahip çıkan, bizim tarafımızdan yapılan bir işte sorun çıkması halinde duruma derhal müdahale eden, iş ahlak ve etiklerine uygun çalışan bir firmayız. Çevreye karşı duyarlılığımız, iş güvenliği anlayışımız, aile mahremiyetine saygımız ve hızlı çalışma tekniğimiz ile ihtiyacınız olan aldığınız hizmet karşılığında ödediğiniz paranın her kuruşunun hakkını veriyoruz. Bizim tek işimiz çatı. Başka herhangi bir inşaat işi ile uğraşmıyoruz.

ÜMRANİYE ÇATI USTASI

ÜMRANİYE ÇATI USTASI

 

Ümraniye’de verdiğimiz çatı hizmetleri sonucunda aldığımız olumlu referanslar, işimizi daha çok sevmemizi sağlıyor. Uzun yılların bilgi ve birikimi ile Ümraniye bölgesinde gerçekleştirdiğimiz çatı işleri hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi incelemeniz veya bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bölgenin en deneyimli ve eski çatı ustaları ile çalışan firmamızın ekipmanı, kullandığı malzemeler, biten ve devam eden projelerimiz, güler yüzlü personelimiz ile siz Ümraniyelilerin hizmetindeyiz. Ümraniye çatı ustası denilince akla gelen ilk firma olmaktan mutluyuz.

ÜMRANİYE ÇATI İZOLASYON FİRMALARI

ÜMRANİYE ÇATI İZOLASYON FİRMALARI

ÜMRANİYE ÇATI İZOLASYON FİRMALARI

         Ümraniye çatı izolasyon firmaları hakkında internette yaptığınız arama sonucunda onlarca farklı firma ile karşılaştığınızı tahmin edebiliyoruz. Hayatımızı her anlamda kolaylaştıran çağın icadı internet ile her türlü mal ve hizmete ulaşmak, incelemek ve almak mümkün. Bu bakımdan Ümraniye çatı izolasyon firmaları ile ilgili aramanızda bulduğunuz sonuçları birbiri ile karşılaştırmak ve sizin için en iyi hizmeti verecek olanı bulmak için biraz zaman harcamanız gerekebilir.

Çatı izolasyon işi her ne kadar basit bir uygulama gibi görünse de dikkat ve özen gerektiren bir konudur. Çatının özelliği, binanın durumu, yağış rejimi, mevcut su sızıntılarının sebebi ve en uygun yalıtım ürününün hangisi olduğu konusunda inceleme sonucunda karar verilmelidir. Çatı izolasyonu yapılırken açık veya kapalı çatı olup olmamasının da önemi vardır. Çünkü teras çatılarda kullanılacak yalıtım ürünü ve diğer uygulamalar, kapalı çatılardakilerden biraz daha farklıdır. Teras çatılarda da her türlü izolasyon malzemesi kullanılabilir ancak üzeri açık olduğu için yalıtım katmanının hava olaylarından zarar görmemesi için ekstra tabaka uygulaması yapılmalıdır. Kapalı çatılarda aynı ürünlerle yapılan uygulamada bu ekstra katmana gerek yoktur.

Çatı izolasyonunda dikkat edilmesi gereken en önemli konu, zemin ile yalıtım malzemesi arasında hiçbir boşluk kalmayacak şekilde yapıştırılmasıdır. Aksi takdirde boşluktan girecek hava veya su tüm tabakanın zaman içinde sökülmesine sebep olur. Bunu sağlamak için dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise zeminin pürüzsüz hale getirilmesidir. Zemini sorunlu çatılarda öncelikle bir düzeltme işlemi yapılmalı ve yalıtım ürünü bundan sonra uygulanmalıdır.

Eğer ısı ve su yalıtım malzemesi birlikte uygulanacaksa alta ısı üste su yalıtımının serilmesi gerekir. Yeni nesil yalıtım ürünleri ise püskürtme veya sürme şeklinde uygulanan ve çoğu nano teknolojik özellik taşıyan içeriktedir. Bunların uygulanması esnasında da çok dikkatli davranılması ve en küçük boşluk kalmayacak şekilde hareket edilmelidir.

Çatı izolasyonu yukarıda da belirttiğimiz gibi sanılandan daha teknik bir iştir ve sadece işin ustası kişiler tarafından yapılmalıdır. Ümraniye çatı izolasyon firmaları arasında bu titizlik ve deneyime sahip nadir firmalardan biri olarak tüm çatı yalıtım işlerinizde hizmetinizdeyiz.

ÜMRANİYE GÜVENİLİR ÇATI USTASI

ÜMRANİYE GÜVENİLİR ÇATI USTASI

ÜMRANİYE GÜVENİLİR ÇATI USTASI

          Ümraniye güvenilir çatı ustası arıyorsunuz. Çünkü daha önceki deneyimleriniz, sizi hayal kırıklığına uğrattı. İnternette Ümraniye güvenilir çatı ustası şeklinde arama yapan birinin yaşadığı kötü deneyimi tahmin etmek zor değil. Ya paranızın karşılığını alamadınız yada yapılan iş kısa bir süre sonra tekrar sorun çıkardı. Ve siz bundan sonraki çatı işleriniz için güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir çatı ustası arayışına girdiniz.

Ne yazık ki her sektörde olduğu gibi bizim sektörümüzde de kötü niyetli veya liyakatsiz oldukları için iş sahiplerine maddi ve manevi zarar veren kişilerle sıkça karşılaşıyoruz. Çevremizden veya iş aldığımız müşterilerimizden dinlediğimiz bu kötü deneyimler, bizim gibi işini hakkıyla yapmaya çalışan ve çatıcılığı meslek olarak kabul eden insanların da zan altında kalmasına sebep oluyor. Bunun için hukuki bir yaptırımın veya önlemin olmaması, her geçen gün yeni bir üzücü hikaye olarak karşımıza çıkıyor.

Çatı işlerinde deneyim kadar güvenilirlik te çok önemli bir ayrıntıdır. Güvenilir çatı ustası ne demek? İş sahibini yanıltmayan, yapılacak veya yapılması gereken işlemlerle ilgili detaylı ve tatmin edici bilgi veren, söz verdiği tarihte işi teslim eden, kullandığı malzemeler konusunda kalite standardı yüksek, aile mahremiyetine ve çevre temizliğine saygı gösteren, iş güvenliği hakkında gerekli önlemleri alan, işin karşılığı olan ücreti talep eden, tüm detayları titizlikle değerlendiren ve kusursuz bir iş çıkaran kişi, güvenilir bir çatı ustası kabul edilir.

Piyasada kendisine çatı ustası diyen yüzlerce kişi ile karşılaşabilirsiniz. Ama iyi bir çatı ustası yaptığı iş ve müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyar. Afaki taahhütler, sözleşme şartlarının dışında uygulamalar, bahane üretmeler güvenilir bir çatı ustasından asla göremeyeceğiniz hareketlerdir.

Ümraniye güvenilir çatı ustası arıyorsanız, gerek iş prensiplerimiz gerekse hizmet kalitemiz ile beklentilerinizi karşılayacak nitelikte olduğumuzu belirtmek isteriz. Yaptığımız işler, kalite anlayışımız, özenli çalışmamız ve ekonomik fiyatlarımız ile kısa bir süre sonra önceki kötü deneyimlerinizi unutacak ve kaliteli hizmet almanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Çatı ile ilgili her konuda, günün her saati size bir telefon kadar uzak olduğumuzu unutmayın.

Ümraniye Çatı Tamircisi

Ümraniye Çatı Tamiricisi

Ümraniye Çatı Tamiricisi

             Ümraniye çatı tamircisi hizmeti almak için çatı ustası arıyorsanız, doğru yerdesiniz demektir. Ümraniye çatı tamircisi firmaları arasında, bölgenin en eski ve en güvenilen firması olarak daima hizmetinizdeyiz.

Çatı tamiri için iyi bir ustaya ihtiyacınız varsa bizimle tanışmaya ne dersiniz? Uygulamalarımız, kullandığımız malzemeler, ustalarımızın deneyimleri, referanslarımız ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sizleri de firmamıza bekleriz. Uzun yıllardır aynı bölgede aralıksız hizmet veren ekibimiz, deneyimli ve profesyonel ustalardan oluşmaktadır.

Çatı işleri okulda öğrenilen işlerden değildir. Elbette eğitim çok önemlidir ancak uygulama gerektiren her alanda olduğu gibi çatı işleri de deneyimle olgunlaşır. Diğer yandan çatı işi inşaat sektörü içinde değerlendirilse de, inşaattan daha farklı ve ayrı bir sektördür. İnşaat işinde ustalaşan birinin çatı yapması mümkün değildir. Bu anlamda çatı işleri usta çırak ilişkisinin daha ağır bastığı ve deneyim ile ortaya konulabilir türdendir. İyi bir çatı ustası da gerek bilgi birikimi gerekse deneyimi açısından alanında uzman kabul edilir. Her türlü binada ve çatı alanında, yeni nesil ürünler dahil her türlü malzeme ile çalışabilen bir usta için üstesinden gelinemeyecek iş yoktur. İyi bir çatı ustasının elinde en kötü durumdaki çatı bile yeniden hayat bulur.

Çatı inşası kadar çatı tamiri de deneyim ve dikkat ister. Çünkü sıfırdan çatı yapmakla mevcut çatıda yenileme ve tamir yapmak farklı işlerdir. Yıllar önce kullanılan malzemelerle yapılan çatı alanlarında tamir yapmak, ilk günkü hale getirmek, bunu yaparken uygulamayı çatının kalan kısımları ile bütünleştirmek ustalık ister. Bir şeyi sıfırdan yapmakla bozulmuş bir şeyi eski haline getirmek arasında fark vardır. Bu anlamda iyi bir çatı tamircisi aldığı işi kusursuz ve sorunsuz bir hale gelecek şekilde yapmak ve teslim etmek zorundadır.

Ümraniye çatı tamircisi hizmetlerimiz için 7 gün 24 saat bize ulaşabilir, bilgi alabilir, soru sorabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz çatınızı yerinde görerek gerekli uygulamalar ve hasarlı kısımları tespit ederek sizin için bir proje hazırlarız. Ücretsiz keşif hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Ümraniye Çatı Şirketleri

          Ümraniye çatı şirketleri artan bina sayısına bağlı olarak her geçen gün bir yenisine daha rastladığımız hizmet odaklı firmalardır. Ümraniye çatı şirketleri denilince aklınıza çok sayıda firma gelebilir. Eğer daha önce hiç çatı sorunu yapamadıysanız ve bu konuda bir fikriniz yoksa, internette bir araştırma yaparak bilgi edinebilirsiniz. Ancak her halükarda bu satırları okuyorsanız Ümraniye çatı şirketleri arasından hangisi ile çalışacağınıza karar veremediğiniz içindir. O halde sizi bu arayış ve zaman kaybından kurtaralım.

Sıfırdan çatı yapımı, çatı aktarma, ısı ve su yalıtımı, çatı saçak ve derelerinin yapımı, baca diplerinin izolasyonu, çatı su tahliye borularının inşası ve tüm bu çatı elemanlarının onarımı veya yenilenmesi konusunda hizmet vermekteyiz. Ayrıca yılın her günü hizmet verdiğimiz çatı servisi ve periyodik çatı bakım hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Sektörün en kapsamlı ve profesyonel hizmetini verdiğimiz konusundaki iddiamızı uzun yıllardır başarı ile sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız, işleri söz verdiğimiz tarihte teslim etmemiz, yeni nesil çatı malzemeleri ile çalışma konusunda deneyimli ekibimiz, tarihi binalarda bile uygulama yapabilen ustalarımız ile işimizi en iyi şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz.

Ümraniye Çatı Şirketleri

Ümraniye Çatı Şirketleri

 

Çatı ustalığını meslek edinmiş kişilerden oluşan ekibimizle hazırladığımız ve uyguladığımız projelerimizin başarısı, bize her geçen artan bir müşteri portföyü sağladı. Her alanda olduğu gibi çatı sektöründe de işine saygı ve özenin karşılığını bu şekilde almaktan çok mutluyuz. Referanslarımız sayesinde Ümraniye bölgesinde tanınan ve tavsiye edilen bir firma haline geldik. Ancak unutulmamalıdır ki başarı asla tesadüf değildir. Çok çalışmak, titiz davranmak ve işini sevmeyi gerektirir. Tüm bunları bir araya getirerek ortaya koyduğumuz emeğimiz ile uzun yıllar daha bu sektörde kalacağımıza eminiz.

Üsküdar çatı şirketleri arasından yapacağınız en doğru seçim olduğumuzu iddia ediyoruz. Gerek profesyonel uygulamalarımız gerekse ekonomik hizmetlerimiz ile sizleri de mutlu müşterilerimiz arasında göreceğimize eminiz. Uzun yıllar güvenle ve sorunsuz çalışabileceğiniz, çatınızı sizden daha fazla düşünen, periyodik bakım ve onarım işleri için hatırlatma hizmeti veren firmamız, çatınızı emanet etmek için en doğru seçim olacaktır.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım