Garantili Çatı Onarımı

Garantili Çatı Onarımı

Garantili Çatı Onarımı

Garantili çatı onarımı herkesin sahip olması gerektiği bir hizmettir. Çatı sorunlarının yaşamanın çok can sıkıcı olduğu bir iklim kuşağında yaşamaktayız. Her binanın sahip olduğu çatı aynı zaman da önemli bir koruyucudur. Gerek klasik çatı yapıları olsun gerek ise teraslı çatı yapıları olsun her zaman bakım ve onarım şarttır. Özellikle geçen kış aylarının dolu yağışı göz önüne alındığı zaman bakım ve onarıma ihtiyacı olamaması mümkün değildir.

Genellikle çatı katında oturanların sık sık yaşadığı sorunlar olarak geçse bile çatı yapının ortak alanıdır ve sorunları hem yasal olarak hem de sorunlarından dolayı yapının ortak alanıdır. Su sızıntılarının en sık yaşandığı, duvarlar da boyaların kabarması, dökülmesi rutubet ve leke sorunlarının en sık yaşandığı bölümdür çatı katı. Avantajlarının yanında en büyük dezavantajı çatı sorunlarıdır. Özellikle ısı kaybının sık yaşandığı yerdir. Isı kaybının bu kadar fazla olmasının bir sebebi çatı olsa bile duvarlarında izolasyonu çok önemlidir.

Isı kaybı kış aylarının sıkıntılı geçmesine sebep olur ve sağlık sorunları yaşamınıza neden olur. Eğer rutubet ve nem artarsa sadece çatı katının değil tüm binanın küf mantarından dolayı solunum yolları sıkıntılarının yaşamalarına evin kötü kokması gibi sorunları meydana getirir.  Rutubet kokusu neredeyse hiç çıkmayan baş edilmeyen sorunlardan biridir. Rutubet kokusu evi ne kadar havalandırsanız havalandırın her zaman tekrar eden ve yeni yıkanmış çamaşırlara bile sinen ağır bir kokudur. Rutubet sadece sağlık sorunlarıyla kalmaz aynı zamanda sosyal anlamda sizi kötü hissettirir. Kimse rutubetli bir evde yaşamak istemez. Bu yüzden çatı yalıtımı önemlidir. Eğer binanın orta katlarında da rutubet sorunu varsa bunun temelinde çatıdan kaynaklanan bir sıkıntı olabilir. Binanın aşırı neme maruz kalması rutubet sorunu meydana getirir. Garantili çatı onarımı ile tüm bu sıkıntılara maruz kalmadan kısa yoldan kurtulmuş olursunuz. Yaptığımız işlerin kalitesinden o kadar eminiz ki sorun yaşarsanız tekrar çözmek için garanti veriyoruz.  Çatı onarım işlerinin sıkıcı ve zahmet bir süreç olduğunu biliyor ve kesin çözüm vermek için garantili çatı onarımı temin ediyoruz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım