Çatı Oluk Temizleme Kadıköy

Çatı Oluk Temizleme Kadıköy

Çatı Oluk Temizleme Kadıköy

Çatı olukları, zamanla havada dolaşan pisliklerin çatılarda birikmesi, bu pisliklerin yağmurla bir araya gelerek çamurlaşması ve ardından katılaşmasıyla ciddi biçimde tıkanmaktadır. Çatı oluklarından başlayarak yağmur suyu için yapılmış pimaşların sonuna kadar her hangi bir yerde tıkanıklık olabilir. Bu tıkanıklıklardan dolayı su akacak bir yer bulamadığı için çatı üzerinde herhangi bir yerden binaya sızmaktadır. Çatı oluk temizleme Kadıköy bölgesinde yaşayanların çatı firmalarından talep ettiği önemli hizmetlerinden birisidir. Genelde çatı olukları binaların balkon pimaşları ile birleşerek binadan aşağıya iner. Bu sebeple problem çatı oluğundan başlayarak bina boyunca olabilir. Firmamız bu konuda uzman personeli çatı oluk temizliği yaptığı gibi aynı zamanda problemin kaynağını noktasal olarak tespit ederek sorunu en az maliyetle çözmektedir.

Çatı oluk temizliğinde genelde özel kimyasal temizleyiciler kullanılmaktadır. Bu sayede sorun kısa bir süre içinde çözüme kavuşur. Kesinlikle katı cisimler ile sorunun kaynağı belirlenmeden müdahale edilmemesi gerekir aksi taktirde çatı oluklarına zarar verilebilir. Eğer düzenli çatı temizliği veya çatı bakımı yaptırırsanız şayet bu tarz bir problemle karşılaşma olasılığınızda oldukça düşer. Firma olarak irili ufaklı bir çok binada periyodik çatı bakımı hizmeti vermekteyiz. Bu konuyla ilgili isterseniz bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz Çatı oluk temizliği Kadıköy bölgesinde olmamız nedeniyle çok hızlı müdahale edebildiğimiz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Çatı oluk temizliği yanı sıra eskiyen olukların tamiri veya yeniden yapılması konusunda da sizlere yardımcı olabiliriz.

Çatı üzerinde dolaşılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Dikkat edilmeden yapılan çatı temizlikleri çatılardaki kiremitlerin kırılmasına yol açtığından dolayı çok büyük zararlara sebep olabilir. Bu sebeple çatı üzerinde çalışacak ustaların bu konuda çok deneyimli olmaları gerekmektedir. Firmamız çatı temizliği yaparken tüm güvenlik önlemlerini alarak gayet dikkatli ve titiz bir şekilde bu işlemi yapmaktadırlar. Bazen çatı oluklarının açılmasında özel kılavuzların kullanılması gerekebilir. Firmamızda her türlü sorunu kolaylıkla çözümleyebilecek profesyonel teçhizatlar bulunmaktadır. Bu şekilde çatılarda oluşabilecek her türlü sorunu kısa sürede ve kalıcı olarak gidermekteyiz.

 

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım