ÇATI GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA

ÇATI GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA

ÇATI GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA

Çatı giderleri, çatılarda biriken suların toplanarak borular aracılığı ile binanın dışına tahliye edildiği tesisattır. Bu tesisat yağmur, rüzgar, inşaat parçaları veya kuş pislikleri sebebiyle çeşitli maddelerle tıkanarak suyun akışı engellenmiş olur. Bu da bir süre sonra borularda su sızıntısına ve binanın duvarlarının da bu sudan zarar görmesine sebep olmaktadır.

Su giderleri hangi alanda kullanılırsa kullanılsınlar hayatımızı kolaylaştıran aparatlardır. Her türlü atık ve kirli suyu binanın ve evin dışına taşıyarak kanalizasyona aktarılmalarını sağlarlar. Su giderlerinde yaşanacak tıkanıklıklar yaşam kalitesini düşürdüğü gibi evlere ve binalara da zarar vererek masraflara sebep olur.

Çatıların dar bir alanda komplike şekilde inşa edilen yapılar olduğu düşünülürse, bu bölümde yaşanan sorunlar bir dizi başka sorunlara sebep olmakta ve bir süre sonra ciddi sonuçlar yaratmaktadır. Bunların en önemlileri arasında da çatı giderlerinde yaşanan tıkanıklıklar yer alır. Çünkü bu kısımlardaki problemler sadece çatıya değil binanın duvarlarına da zarar verir.

Yüksek katlı binalarda çatı giderlerinin tıkanması daha da ciddi sonuçlara sebep olur. Uzun borularda tam olarak nerde sorun olduğunun tespiti ve açılması hayli zor bir iştir. Diğer yandan gerekli güvenlik önlemleri alınmadan ve uygun aletler olmadan bu işin yapılması risk yaratır. Bu sebeple çatı gider tıkanıklığı açma konusunda işin uzmanı bir ekiple çalışmak en doğrusu olacaktır.

Firmamız çatı gider tıkanıklığı açma işinde kullanılan uygun makineler ve iş güvenlik ilkelerine riayet eden uzman personeli ile çatı giderlerinizdeki sorunları kısa sürede kalıcı olarak gidermektedir.

Firmamızda çatı gider tıkanıklığı açma uygulamasında kameralı cihazlar kullanılıp sorunun tam olarak nerede olduğu tespit edilerek işe başlanır. Gideri tıkayan maddenin ne olduğu anlaşıldıktan sonra basınçlı su, giderlere zarar vermeyecek kimyasallar veya uygun başka yöntemlerle giderleriniz açılarak, bu sebeple zarar görmüş kısımlar varsa onlar da onarılarak size teslim edilir.

Çatı konusundaki her konuda profesyonel hizmet verilen firmamızın çatı gider tıkanıklığı açma yöntemleri ve uygulamaları hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizi aramanız yeterli.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım