Çatı Tamiri Yapan Firmalar

Çatı Tamiri Yapan Firmalar

Çatı Tamiri Yapan Firmalar

Çatı tamiri yapan firmalar arasında en iyisini veren, işini iyi bir şekilde yapan, ekonomik ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız, doğru yerdesiniz diyebiliriz. Çatı işlerinde en eski firma olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp, anlayışımızdan da memnun kalarak farkımızı diğer firmalardan anlayabileceksiniz.

Çatı tamiri yapan firmalar aradığınız zaman sizlere kendini çok güvenilir gösteren, her işi yapabileceklerini söyleyen kişilerle karşılaşmanız durumunda tercih yaparsanız yanılırsınız. Telefonda sorunun ne olduğunu söyleyip eğer size bir fiyat verebiliyorlarsa, onlardan uzak durmalısınız. Çünkü hiçbir çatı tamir ustası işi görmeden ve gelip tespit etmeden sağlıklı bir fiyat çizelgesi oluşturamaz. Biz senelerdir bu hizmette olup işimizi hakkıyla yapmaktayız. En kaliteli malzemeler ile beraber sorunun tespitine ineriz ve en iyi çözüme kavuşması için ne gerekiyorsa yaparız.

İş güvenliğinde hassas yapımız olduğundan tüm ustalarımız da iş sağlığı ve güvenliğinde yeterlilik belgesine sahiptir. Çatılar binaların en üst kısmında yer aldığından, çok tehlikeli bir iş olduğunun bilinciyle tüm iş önlemlerimiz işe başlamadan önce alınır. Böylelikle çalışanlarımız da sağlıklı ve güvenli olarak çalışırlar. Bunun dışında iş sahiplerine de güvenlik konusunda herhangi bir sorumluluk yüklememekteyiz.

Çünkü yaşanabilecek en ufak bir aksilik olduğunda, yaralanma ya da can kaybı gibi sorunlarda sadece maddi olarak değil, manevi olarak da büyük bir sorumluluk üstlenilir. Bunun bilincinde olan firmamız ve çalışanlarımız iş güvenliğine en üst düzeyde önem vermektedirler. Çatı tamiri yapan firmalar arayışındaysanız daha fazla zaman kaybetmeden en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Ustalarımız ile tanışıp, bilgileri ve deneyimleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ustalarımızın her biri sektör de bulunan tecrübeli ve güvenilir kişilerden oluşmaktadır. Bugüne kadar yapılan işlerin hiçbirinde problem yaşanmamış ve daima müşteri memnuniyetiyle işleri teslim ederek çalışmaktadırlar.

Firmamızın bunun dışında çatı izolasyonda da senelerdir faaliyet gösterip, güzel bir iş teslim etmektedirler. Her türlü izolasyonda dilediğiniz malzemeyle uygulamaları gerçekleştirip, uzun seneler boyunca sorun çıkartmadan kullanımını sağlayabileceğiniz, enerji tasarrufunu yapabileceğiniz, yağmur ve kar sularının etkilerini binadan uzak tutarız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım