Çatı Ustası Avrupa Yakası

Çatı Ustası Avrupa Yakası

Çatı Ustası Avrupa Yakası

Çatı ustası Avrupa yakası hizmetlerini garantili ve güvenli bir şekilde yerine getiren firmamız, Avrupa yakasındaki tüm binalarda uygulama yapmaktadır. Çatılar bilindiği gibi binayı hava koşullarından koruyan en önemli yapı unsurudur. Çatı yapım ve onarım hizmeti alırken mutlaka uzman personeli olan firmalarla iletişime geçilmelidir. Kusursuz işçilik ve kaliteli malzeme ile yapılan çatılarda sorun yaşanmamaktadır. Kaliteli bir şekilde yapılan çatılar tasarruf sağlamakta, dolayısıyla aile bütçesine önemli katkı sağlamaktadır. Firmamız, yıllardır her tür çatı sorunlarını en kısa sürede ortadan kaldırmaktadır. Firmamız, tüm çatı operasyonlarında hizmet vermektedir. Çatı yalıtımı, çatı temizliği, çatı oluk temizliği gibi çatı ile ilgili tüm işlemlerde kusursuz hizmet sunan firmamız, TSE ve CE belgeli malzemelerle tüm beklentileri karşılamaktadır.

Firmamız, çatı yapımında uzun yıllar sorun çıkarmayan uygulamalara imza atmaktadır. Çatı ustası Avrupa yakası firmaları arasında lider konumda bulunan firmamızda görev yapan tüm personel deneyimli, donanımlı ve eğitimlidir. Firmamız, malzeme seçerken binanın bulunduğu yerdeki hava şartlarına, estetik görünümüne ve özelliklerine dikkat etmektedir. Bu kriterler doğrultusunda da malzemeler seçilmektedir. Malzeme seçiminin ardından bina sahibinin beklentileri gözetilerek proje hazırlanmakta, bu plan doğrultusunda uzman kişilerle işleme başlanmaktadır. Çatının yapımı ya da onarımının ardından gerekli olan kontrolleri gerçekleştiren uzman ekiplerimiz, çatıyı garantili bir şekilde teslim etmektedir. Firmamız, çatıların yalıtımını da gerçekleştirmektedir. Firmamıza başvurulduğunda bölgenin iklim koşulları ve bina sahiplerinin beklentilerine göre farklı çatı kaplama seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerden biri, kiremit kaplamadır. Kiremit kaplama yaygın olarak kullanılmaktadır. Kiremit kaplama ekonomiktir. Ne tür kiremit kullanılması gerektiği de uzman ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir.

Firmamız, bitümlü çatı kaplamaları da gerçekleştirmektedir. Bu tür kaplamalarda membran izolasyon malzemesi kullanılmaktadır. Bu sistemde çatıya daha az yük binmektedir. Metal çatı kaplama da bir başka yöntemdir. Bu tür bir kaplama da çatıya daha az yük bindirmektedir. Bu tür bir kaplama işlemi yapılmadan önce bölgede şiddetli rüzgarın olup olmadığı kontrol edilmelidir. Çünkü rüzgarın şiddetli olduğu bölgelerde bu kaplama tercih edilmemektedir. Çatı ustası Avrupa yakası araştırması yapılırken bu özelliklere dikkat eden firmalar tercih edilmelidir.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım