Membran Çatı Ustası

Membran Çatı Ustası

Membran Çatı Ustası

Çetin geçecek bir kışın çatınıza vereceği olası riskleri azaltmak istiyorsanız membran çatı ustası çatınızın ve dolayısıyla sizlerin güvenliğini sağlamak için yanınızda. Muhtemel bir çatı sıkıntısının sadece size değil ailenizin sağlığına ve komşularınızın konforuna da zarar vermesi beklenir. Fakat membran çatı ustası ile bu riski tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Su istisnasız herkesin sevmekte ortak karar aldığı nadir maddelerdendir. Fakat suyun evimizin içine istemediğimiz bir şekilde girmesine de hiçbirimiz razı olmayız. Membran işlemi uygulanmayan evlerde de yalıtım konusunda görmek istemeyeceğimiz manzaralarla karşılaşmak büyük bir olasılık taşır. Özellikle su yalıtımının işlevselliği yetersiz olan ev ve iş yerlerinde çatıdan, mekânın boşluklarından, taşların arasında yer alan riskli yerlerden gelip sızan sular hayatımızda olumsuz etkiler yaratır. Bu nedenle yalıtımın sekteye uğradığı yerlerde membran çatı ustası çözüm yolunu gösterip destekte bulunacaktır.

Membran su ve ısı yalıtımının temel unsuru olan bir malzemedir. Yapı ve inşaatın olmazsa olmazı olan membran, binanın sağlamlığı ve kalıcılığını artıran faktörlerden en önemlisidir. Yeni yönetmelik ve mevzuatlara göre membran uygulaması zorunlu hale gelmiştir. Bu sebeple son yıllarda membran çatı ustasına olan ilgi ve talep de artmıştır. Membran çatı ustası sadece tek bir yalıtım türünde kullanılmamakla birlikte hem ısı hem de su yalıtımına da çözüm getirir. Membran çatı ustasının su yalıtımını gerçekleştirmesi bina veya dairenin yağışa ve neme dayanaklı olmasını sağlar. Isı yalıtımında kullanılması ise mekânın kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korunmasını sağlar. Su ve ısı yalıtımının sağlamlaştırılması evinizde oluşacak rutubetlerin de önüne geçecek ve sağlığınızı güvence altına alacaktır.

Membran genelde su yalıtımı kısmında uygun görülen bir işlemdir. Fakat çatıların ısı yalıtımı kısmının halledilmesinin su yalıtımına da yarar sağladığı görüldüğünden, çatıların ısı yalıtımında da membran uygulanabilmektedir. Membranın su yalıtım sistemlerinde kullanımı ustalık gerektiren bir süreci içermektedir. Kısacası herkesin uygulayabileceği bir işlem değildir. Bu uygulamaların tamamı ustalık ve özveri gerektiren uygulamalar olduğundan kaliteli, güvenli ve tecrübeleri çatı ustalarıyla çalışmak yararınıza olacaktır. Kalıcı bir etki için bizimle irtibat kurmanız fayda sağlayacaktır.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım