Ses İzolasyonu Maliyeti

Ses İzolasyonu Maliyeti

Ses İzolasyonu Maliyeti

Ses izolasyonu maliyeti hesaplanırken dikkat edilmesi gereken hususların başında izolasyon yapılacak alanın özellikleri gelmektedir. İzolasyon hizmeti almak isteyen müşterilerimiz firmamıza geldiklerinde öncelikli olarak izolasyon yapılacak alanların tespiti için ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz ekspertiz hizmetinden yararlandırılmaktadırlar. Maliyet hesaplarına firmamız tarafından sunulan bu hizmet dâhil edilmemektedir. Maliyet hesaplarına dâhil edilen kalemlerin arasında izolasyon malzemeleri, izolasyon yardımcı malzemeleri, işçilik ücretleri bulunmaktadır. İşçilik ücretleri hizmeti sunan firmadan firmaya değişkenlik göstereceği için ses izolasyonu maliyeti hesaplamalarında da farklı fiyatlarla karşılaşmanız mümkün olmaktadır. Bu sebeple tek bir izolasyon firması ile görüşüp nihai bir karar almamanız gerekmektedir. Bunun için sıkı bir Pazar araştırması gerçekleştirip, konusunda uzman olan ve izolasyon hizmetinden memnun kalabileceğiniz bir firma ile çalışmalısınız.

Ses izolasyonu maliyeti hususunda tarafımıza ulaşan büyük çaplı inşaat şirketleri ve müteahhitler yapacakları konut inşaatlarında kullanılmak üzere izolasyon malzemesi ve işçilik hizmeti almak istediklerinde öncelikli olarak tarafımızdan bir maliyet hesaplaması talep etmektedirler. Ancak bu hesaplamayı da yine inşaat alanına gidip, alanı görerek ve m2 bilgisi alarak gerçekleştirmemiz mümkün olmaktadır. Aksi takdirde eksik malzeme ve eksik maliyet hesabı ile müşterilerimizin karşısına çıkmak zorunda kalmamız gerekmektedir. Bu gibi riskleri yok etmek amacı ile firmamızın uzmanları tarafından bir keşif gerçekleştirilmekte, toplu bir iş maliyeti çıkarılırken gerekli malzemeler belirlendikten sonra üzerine eklenen işçilik ücretleri ile birlikte maliyet hesabımızı sunmaktayız.

Ses izolasyonu maliyeti hesaplanırken en ince detaylarına kadar tüm kalemlerin göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Sonuç itibari ile her işletme gibi işletmemiz de kâr amacı güden bir firma olup, maliyet hesaplamalarında oluşabilecek olan sapmalar işletmemizin kar marjını düşürebilecektir. Bu sebeple maliyet hesaplarımızı tecrübeli hesap uzmanlarımız gerçekleştirerek bir dosya halinde müşterilerimize sunulmak üzere firma yetkililerimize vermektedirler. Çıkarılan bu hesaplamalar neticesinde müşterilerimizle yaptığımız iş sözleşmesinde maliyetleri teker teker hesaplanmış olan tüm ürünlerin teslimatı yapılmakta ve izolasyon hizmeti için anlaşma sağlanan gün ve saatte de ekiplerimiz aracılığı ile izolasyon işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede maliyet hesabı sunduğumuz firmalarımız ödeme yapacakları rakamlar hususunda bir sürpriz ile karşılaşmamaktadırlar.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım