Çatı Temizlik Şirketleri

Çatı Temizlik Şirketleri

Çatı Temizlik Şirketleri

Çatı temizlik şirketleri arasında öncü konumda bulunan firmamız, çatı ve oluklarda yapılması gereken temizlik hizmetlerini kusursuz olarak yerine getirmektedir. Firmamız, fabrika ve ev çatılarında temizlik hizmeti sunmaktadır ve u   bu hizmeti de kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Çatı ve çatı oluğu, tüm binalarda bulunan bir aparattır. Bu oluklar açık ve kapalı şekilde tasarlanmaktadır. Firmamız, gerek kapalı gerekse açık tüm çatı oluklarının yanı sıra çatı temizliğini de kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çatı temizliğinin özellikle mevsim geçişlerinde yapılması tavsiye edilmektedir. Özellikle yaz döneminden yağışlı sonbahar dönemine geçiş sırasında çatı temizliği yapılması zorunluluktur. Bu tür bir zorunluluk gereği çatı temizlik hizmeti alınacaksa, mutlaka yeterli donanıma sahip, profesyonel ekiplerin bulunduğu firmalarla iletişime geçilmelidir.

Çatı temizlik şirketleri denildiğinde öncelikle verilen hizmet kalitesinin araştırılması gereklidir. Çatı temizliği, uyun olan kimyasallarla satı ve oluk malzemesine zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Personelimiz bu konuda özel bir eğitim almıştır ve nerede hangi malzemenin kullanılması gerektiğini çok iyi bilmektedir. Firmamızda çatı temizliği hizmetini gerçekleştirecek olan personel, bu işlemlerle ilgili olarak gerekli tüm eğitimleri almıştır ve tamamı SGK mevzuatı gereği sigortalıdır. Çatı temizliğinde çalışacak tüm personel, iş güvenlik ekipmanlarını da yanlarına alarak işleme başlamaktadır. Personelimiz, kaymaz tabanlı iş ayakkabıları, emniyet kemerleri, özel olarak tasarlanmış iş elbiseleri ile çalışmaktadır ve bu donanımlar firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Personelimiz, tüm ekipmanları ve özel olarak geliştirilmiş kimyasalları yanlarına alarak verilen adrese gelmekte ve gerekli temizliği gerçekleştirmektedir. Temizliği aksatılan çatı oluklarında, özellikle temizlik için uzun bir süre geçtiyse çimlenmeler olabilmektedir. Bu da çirkin bir görüntünün yanı sıra binaya da zarar verebilmektedir. Çünkü bu tür durumlar, çatının ve binanın beton kısımlarına zarar vermektedir. Bu da binalarda akıntıya neden olmaktadır. Böyle bir durumla karşı karşıla kalmamak için çatı temizlik şirketleri araştırması yapılmalı, aralarından referansı güçlü olan firma ile irtibat kurulmalıdır. Firmamız, gerek hizmet kalitesi ile gerekse referansları ile sektörde öncü kuruluşların arasında gelmektedir. Firmamızdan çatı temizlik hizmeti almak için tek yapılması gereken, müşteri yetkilimizle irtibata geçmektir.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım