ÜMRANİYE ÇATI PERİYODİK BAKIM SERVİSİ 

ÜMRANİYE ÇATI PERİYODİK BAKIM SERVİSİ

ÜMRANİYE ÇATI PERİYODİK BAKIM SERVİSİ

          Ümraniye çatı periyodik bakım servisi hizmetlerimiz ile bölge halkının en fazla tercih ettiği çatı firması olarak, periyodik çatı bakım işlerimiz hakkında kısa bir bilgi vermek istiyoruz.

Periyodik çatı bakımı; kiremit çatılarda düzenli olarak çatı aktarma hizmetleri yanında, her türlü çatıda su ve ısı yalıtım uygulamalarının kontrol edilmesi, gerekli ise yenilenmesi, tamir bakım ve onarım gereken  kısımların belli aralıklarla elden geçirilmesi, iş sahibinin bu işlerin yapılması gereken dönemler konusunda aranarak hatırlatma yapılması, su oluk ve derelerinin kontrolü, baca dibi ve çatı pencerelerinin hasar gören yalıtımlarının yenilenmesi gibi çok sayıda kalemden oluşur.

Çatı bir kere yapıldıktan sonra uzun zaman ihmale gelecek bir bina elemanı değildir. Düzenli olarak kontrol ve bakım ister. Kışın yağmur, kar, fırtına ve soğuğun; yazın sıcak ve rutubetin etkisine en açık alanlar olan çatıların her yıl bakım ve onarım işlerinin yapılması önem taşır. Size göre çatınız sorunsuz görünse de, bir önceki kış herhangi bir problem yaşanmamış olsa da, aniden ortaya çıkacak bir sorun çok ciddi hasarlara ve mali külfetlere yol açabilir. Bu tür can sıkıcı durumları önlemek için düzenli olarak çalışacağınız bir çatı firmasından hizmet almanız yeterli olacaktır. Çok cüz’i rakamlarla yaptırabileceğiniz periyodik çatı bakımı ile henüz farkında olmadığınız ama her an sorun çıkarabilecek kısımların belirlenmesi ve gerekli önlemlerin alınması mümkün olacaktır.

Ümraniye çatı periyodik bakım servisi olarak verdiğimiz hizmetler arasında her türlü sorunu zamanında tespit ile ivedilikle gidermek başta gelmektedir. Çatı sorunları tıpkı hastalık gibidir. Zamanında fark edilip önlem alınırsa kısa süre içerisinde problem ortadan kalkacak ve daha büyük sorunlara engel olacaktır.

Ümraniye çatı periyodik bakım servisi hizmetlerimiz ile bölge halkının takdirini ve güvenini kazanmış olmaktan mutluyuz. Yıllardır çalıştığımız bina sakinleri ile sorunsuz ve mutlu binalarda yaşamı mümkün hale getiriyoruz. Düzenli kontrollerimiz, acil durumlara anında müdahalemiz, her türlü çatı hizmetimiz ile Ümraniye’nin en fazla iş yapan çatı firmasıyız. Bundan aldığımız güç ile faaliyetlerimize devam ediyoruz.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım