Çatı Yapan Firmalar İstanbul

Çatı Yapan Firmalar İstanbul

Çatı Yapan Firmalar İstanbul

Çatılar binaların en önemli yerlerinden biridir ve İstanbul’da yaşayanlar çatılarla ilgili tüm sorunların çözümü için çatı yapan firmalar İstanbul firmalarından hizmet almalıdır. Çatılarda izolasyon, tamirat, temizlik önemlidir. Özellikle izolasyon, çatılarda mutlaka yapılmalıdır. Çünkü çatı izolasyonları, binaların korunmasını sağlamaktadır. Çatıda izolasyon olmadığında kısa süre içinde çatılarda su sızıntısı olmakta, bu da beraberinde birçok sorunu getirmektedir. Bilgisiz ve tecrübesiz firmalar tarafından yapılan çatı izolasyonlarında sıklıkla sorun yaşanmaktadır. Aslında binanın inşası sırasında kaliteli bir çatı için harcanan bedel, inşaat yapım maliyetinin yüzde 5’i kadardır. Buna rağmen İstanbul’daki bazı firmaların daha az maliyet harcama düşüncesi nedeniyle eksik çatı inşası yaptığı bilinmektedir. Bu da çatılarda kısa sürede sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Çatıyla ilgili birbirinden farklı kalitede malzemeler vardır. Ancak en üs kalitede olan çatı malzemelerin de bilinçsiz bir şekilde kullanılması nedeniyle standartlara uygun çatı inşasının yapılmadığı da bilinen bir gerçektir. Bu da çatılar için harcanan paranın boşa gitmesine neden olmaktadır. Ülkemizdeki çatıların büyük bir kısmında hatalı uygulamalar nedeniyle çatılarda sorun yaşandığı bilinmektedir. Bu durum İstanbul için de böyledir. Bu nedenle çatı yapan firmalar İstanbul firmaları araştırılırken personelin yeterli bilgi ve donanıma sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Çatı onarımlarında da durum böyledir. Firmaların mutlaka kalifiye eleman barındırdığına dikkat edilmelidir. Firmamız, deneyimli ve donanımlı personelleri ile en üst seviyede hizmet vermekte, gerek çatı yapımında, gerekse çatı onarımında en üst seviyedeki malzeme kullanılarak kusursuz bir sonuç sunmaktadır. Firmamız, her tür çatı sorunu için uzman ekipleri ile hizmet vermektedir.

İstanbul’un genelinde hizmet veren firmamız, çatı izolasyonunu da eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren firmamız, çatı yapan firmalar İstanbul firmaları arasında öncü konumdadır. Yeterli teknik donanım, eğitimli ve deneyimli personelle hizmet veren firmamız, tüm çatı sorunlarına kısa zamanda müdahale etmektedir. Firmamız, gerek çatı inşasında gerekse onarımlarında önceden bir keşif yapmakta, sonrasında proje hazırlamakta ve bu proje çerçevesinde işlemleri tamamlamaktadır. Firmamız, İstanbul’un gernek Avrupa gerekse Anadolu yakasındaki tüm ilçelere hizmet vermektedir.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım