Evinize, işyerinize, otelinize yüzme veya süs havuzu yaptırmak istiyorsanız aklınıza ilk gelecek soru “ Havuz yaptırmak ne kadara mal olur?” olacaktır.

Eğer spor tesisi veya otel gibi bir işletme iseniz olimpik veya yarı olimpik yüzme havuzu yaptırmanız gerekecektir. Ayrıca otel veya şirket gibi alanlarda süs havuzu da çok tercih edilen bir dekorasyon yöntemidir. Evinizin bahçesine veya müstakil evinizin içine size özel bir havuz yaptırmayı düşünüyorsanız, havuz yaptırmak ne kadara mal olur sorusu sizin için önemlidir. Çünkü en kaliteli havuzu en ekonomik maliyetle yaptırmayı istemek hakkınızdır.

Havuz yaptırmaya karar vermek ve bunu uygulamaya geçirmek biraz araştırma gerektirir. Ayrıca ihtiyacınız olan havuzun ne büyüklükte ve özellikte olacağına da karar vermeniz gerekir. Ama bunu tek başınıza planlayarak hemen uygulamaya koymanız mümkün değildir. Çünkü havuz inşa işi ile uğraşan iyi firmaların hiçbiri müşteri istiyor diye hemen uygulamaya geçmez. Öncelikle havuz inşa edilecek alanda bir keşif çalışması yapılmalıdır. Neticede havuz inşası mühendislik bilgisi gerektiren ve hesaplama ve proje ile gerçekleştirilebilecek bir iştir. Müşterinin elindeki projeye göre havuz yapmaya kalkan bir firmanın basiretli bir tavır gösterdiği söylenemez.

Havuz yapılacak alanın büyüklüğü, zemin özelliği, su tesisatının uygunluğu, açık yada kapalı , betonarme veya PVC ile inşa edilecek olması, yüzme amaçlı mı süs havuzu olarak mı kullanılacağı titizlikle değerlendirilerek en uygun proje hazırlanmalıdır. Ve fiyatlandırma ancak bundan sonra yapılmalıdır. Müşterinin isteği ile keşif yapmadan, proje hazırlamadan fiyat vermek mümkün değildir. Bunu yapan firmaların ise hizmet kalitesinden şüphe etmek gerekir.

Havuz yaptırmak ne kadara mal olur diye merak ediyor ve aklınızdaki havuzu bir an önce inşa ettirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İstediğiniz alanda etüt yaparak hayalinizdeki havuza en uygun projeyi hazırlayıp size sunarız. Fiyatlandırma ve kullanacağımız malzeme ile ilgili detaylı hesabı bildiririz. Uygun görmeniz halinde hemen işe başlayarak en kısa zamanda size havuzunuzu teslim ederiz. Kaliteli ve ekonomik havuz inşasında marka olan firmamızın hizmetleri konusunda bilgi almak için bizi arayınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım