ÜSKÜDAR ÇATI KAPLAMA

ÜSKÜDAR ÇATI KAPLAMA

ÜSKÜDAR ÇATI KAPLAMA

            Üsküdar çatı kaplama işleriniz için hizmete ihtiyacınız varsa, doğru firmanın sitesindesiniz demektir. Üsküdar çatı kaplama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizi aramanız yeterli olacaktır. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile çatılarınızı yerinde görüyor ve sizin için en uygun projeyi hazırlıyoruz.

Çatı kaplama, teras çatı olarak tabir edilen açık çatıların veya henüz hiçbir çatı uygulaması yapılmamış binaların üzerinin yükseltilerek çeşitli çatı malzemeleri ile kapatılması işlemidir. Ülkemizde görülen yağışlar ve kış koşulları, binaların üzerinde çatı bulunmasını ihtiyaç haline getirmektedir. Her ne kadar teras çatılarda yapılan çatı uygulamaları ile kısmen binaların su ve ısı kayıplarına karşı korumaya alınması mümkün olsa da, bir süre sonra ortaya çıkan problemler çatı kaplamayı ihtiyaç haline getirir.

Bu durumda yapılması gereken en doğru şey, iyi bir çatı firması bularak çatınızı tetkik ettirmektir. İşinin uzmanı olan ustalar binanız için en uygun çatı kaplama türü ve kullanılacak malzemenin ne olması gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir.

Binanızın mimari özellikleri, yaşı, inşasında kullanılan malzeme gibi kriterler birlikte değerlendirilerek, doğru malzeme ile doğru proje hazırlanır ve uygulanır. Eğer geleneksel stilde bir binanız varsa ondüline veya kiremit malzeme ile çatı kaplama yapılması mümkündür. Daha modern binalarda çelik konstrüksiyon üzerine cam veya poliüretan malzemelerle uygulama yapılabilmektedir. Kullanılacak malzeme, çatı kaplamadan beklenen faydayı sağlamalıdır. Kaplanan çatılarda çatı zemini ile kaplama arasındaki alanın farklı şekillerde değerlendirilmesi mümkündür. Depo alanı veya yaşam alanı olarak kullanılabilen çatı araları, su deposu gibi zaruri ihtiyaçlar için de en makul yerlerdir. Bu açıdan, çatınızı kaplayarak size özel alanlar oluşturmanız ve ek bir alan sağlamanız mümkündür.

Ayrıca üzeri kaplanan çatılarda su sızıntıları ve ısı kayıpları daha az yaşanır. Açık teraslarda görülen atmosfer kaynaklı olumsuzlukların büyük kısmı, çatıların kaplanması ile ortadan kalkmış olur.

Üsküdar çatı kaplama işleriniz bizimle güvenli ve konforlu. En güzel çatı projeleri ve en sağlam uygulamalar ile siz de çatınızı kaplatabilir ve çatıdan kaynaklanan sorunların tamamından kurtulabilirsiniz.

 

ÜSKÜDAR BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım