KADIKÖY ÇATI İZOLASYON USTASI

           Kadıköy çatı izolasyon ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bölgenin en deneyimli ustalarının çalıştığı firmamız ile çatılarınızda dilediğiniz özellik ve nitelikte yalıtım yaptırmanız ve üstelik bunu çok ekonomik fiyatlara gerçekleştirmeniz mümkün.

Kadıköy çatı izolasyon ustası kategorisinde hem eski hem de yeni teknolojiyle üretilen yalıtım malzemeleri ile çalışma yeterliliğine sahip ustaların istihdam edildiği firmamız, sadece yalıtım değil, tüm çatı uygulamaları konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Çatı inşası dahil olmak üzere tüm çatı işlerini kaliteli malzemelerle ve teknik temelli uygulamalarla gerçekleştiren ustalarımız, çatı yalıtımı konusunda da bölgenin en çok uygulama yapan kişilerindendir.

KADIKÖY ÇATI İZOLASYON USTASI

KADIKÖY ÇATI İZOLASYON USTASIÇatı izolasyonu, bir veya birkaç yalıtım malzemesinin birlikte kullanılması ve uygulanması ile gerçekleştirilir. Bölgenin iklim koşullarına ve binanın inşaat özelliklerine bağlı olarak su ve ısı yalıtımının birlikte veya ayrı ayrı yapılması mümkündür. İş sahibinin isteğine bağlı olarak ses ve güneş ışınlarının zararlı etkilerinden dolayı yalıtım uygulaması da yapılabilmektedir. Cam yünü veya poliüretan içerikli malzemelerle yalıtım yapılabildiği gibi yeni nesil izolasyon malzemeleri ile de yalıtım yapılması mümkündür. Malzeme seçimi binanın özelliğine ve çatı alanının mevcut durumuna bağlı olarak değişebildiği gibi iş sahibinin bütçesine göre de değişir.

Çatı izolasyon ustası, çatıda yapacağı keşif sonucunda hangi tür yalıtıma ihtiyaç olduğuna ve ne tür malzeme kullanılacağına karar verir. Çatı alanının büyüklüğü ve mevcut durumuna göre bir iş süresi belirler. Eğer kapalı bir çatı varsa, öncelikle çatı örtüsünün bakım ve onarım işinin yapılması gerekir. Aksi takdirde zemine yapılacak uygulama verimli olmayacaktır. Bunun yanında zeminin pürüzsüz ve uygulanacak malzeme ile tam bütünleşme sağlayacak şekilde temiz olması da önemlidir.

İster açık ister kapalı çatı olsun, ister eski tip ister yeni ürünlerle yalıtım yapılsın, sonuç uygulamayı yapacak ustanın deneyimi ve titizliğine bağlıdır. Çünkü iyi bir çatı ustası mazeret üretmeden, elindeki imkanlar ve malzemelerle en iyi sonucu elde etme konusunda yeterli bilgiye sahip olandır. Bu yüzden Kadıköy çatı izolasyon ustası seçerken deneyimine ve çalıştığı firmanın referanslarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım