Çatı Boyama İşlemi

Çatı Boyama İşlemi

Çatı Boyama İşlemi

Çatı boyama çatılarda çok fazla istenen bir uygulamadır. Bu şekilde hem çatınız yeni gibi görünürken aynı zamanda da bakımıda yapılmış olacaktır. Çatı boyama işleminin öncesinde çatı ustalarımızı sizleri ziyaret ederek hem çatının genel durumunu kontrol etmekte hem de sizlere uygulama ile ilgili bilgi vermektedir. Çatı boyama işlemi ile çatınız aynı zamanda kontrol edildiğinde dolayı uzunca bir süre çatınızda herhangi bir problem yaşamazsınız. Bu boyanın dekoratif özelliği kadar çatıyı koruyucu özelliğide vardır. Her türlü çatı rahatlıkla boyanabilmektedir. Hatta bir çok müşterimize kiremitlerin boyanmasınıda talep etmektedir. Bu şekilde kiremitleriniz ilk takıldığı gündeki gibi yeni bir görünüme sahip olmaktadır. Çatı boyama esnasında çatınız baştan sona detaylı bir şekilde incelenmektedir. Eğer çatıda onarılması gereken bir durum var ise boyama öncesinde müdahale edilerek problemler giderilir ve üzerine çatı boyaması yapılır. Çatı boyası diğer boya çeşitlerine göre kimyasal açıdan farklılık gösterir Diğer boya çeşitlerinde göre daha kalıcı ve sağlam olan bu boyanın kullanım süresi oldukça uzundur.

Çatı boyama işlemi genelde yaz ve bahar aylarında güneşli havalarda yapılmaktadır. Bu şekilde boya daha hızlı kuruduğu gibi daha sağlıklı sonuç alınır. Aynı zamanda boyama esnasında görülen problemlerede daha rahat müdahale edilebilir. Çatı boyama işini verirken seçtiğiniz firmanın bir çatı firması olup olmadığını kontrol etmenizde fayda vardır. Çünkü çatı boyama işi tamamen ustalık ve dikkat ister. Eğer çatınızda tatsız bir durum ile karşılaşırsanız bunun sorumlusu öncelikle sizin olduğunuzu unutmamanız gerekir. Önce kendi personelimizin ve sonrasında sizlerin güvenliği için tüm personelimiz sigortalı çalışmaktadır. Aynı zamanda iş güvenliği konusunda tüm önlemlerimizi de almaktayız. Bu şekilde hem bizlerin hem de sizlerin daha huzurlu çalışmasını sağlamaktayız. Ayrıca yapmış olduğumuz tm işlerin garantimiz altında olduğunu söylemek isteriz. Bizim amacımız işi yapana kadar değil işin sonrasında da müşterilerimiz ile diyaloglarımızı sürdürebilmek ve iyi bir çatı ustası olarak akıllarda kalmaktır. Çatı boyama konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığımız gibi her türlü çatı tamiratı konusunda da bizden hizmet alabilirsiniz.

Çatı Boyama Maliyeti

Çatı boyama maliyetleri tamamıyla boyanacak yerin genel durumuna, zemin malzemesine, uygulanacak işçiliğe ve çatı boyası kalitesine göre değişmektedir. Yalnız çatı boyama maliyetleri hakkında size şunu söyleyebiliriz ki aynı işi aynı kalitede bizden daha uygun fiyat ile yaptırmanız mümkün değildir. Bazı müşterilerimiz çatı boyama teklifi alırken sözlü aldıklarından dolayı karşılaştırma yapmalarıda mümkün olmamaktadır. Çünkü ancak detayları verilmiş yazılı teklifleri karşılaştırabilirsiniz. Aksi taktirde karşılaştırma yapamazsınız. Aynı zamanda dilerseniz şayet çatınızı yerinde kontrol ederek sizlere bu konuda detaylı bilgide verebiliriz. Bu şekilde sizlerde çatı boyama maliyetlerinin hangi kriterlere göre değiştiğini çok daha iyi anlayacaksınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım