Çatı Tadilat İşleri

Çatı Tadilat İşleri

Çatı Tadilat İşleri

Her sene kış aylarının gelmesiyle birlikte çatı tadilat işleri başlar. Çatı tadilat işleri insanları sıkan bunaltan bir iştir. Çünkü her sene tekrar eden sorunlar ve bitmek bilmeyen harcamalara rağmen sorun bir türlü ortadan kalmaz. Aynı zamanda kışın artan ısınma masraflarıyla birlikte giderlerin çoğalması insanları iyice bunaltır. Firmamız çatı tadilatı konusunda kesin çözümler sunmaktadır.

Çatı tadilat işleri her ne kadar basit olarak görünse bile çatıda çok oynama yapılması, gezilmesi çatı yapı malzemelerinin kaymasına sebep olur. Çatıdaki hasarın büyümesine neden olur. Çatı genellikle sıkıntılı bir süreçtir ve işin ehli birileri tarafından yapılmaz ise sorun büyür. Kiremit aktar bile basit olarak görülse bile sağlam kiremitlerin kırılmasına alttaki yalıtım malzemelerin yıpranmasına ve ayrıca çatı iskeletinin zarar görmesine sebep olur.

Ayrıca her belediyenin bölgesel olarak şart koştuğu belirli yapı malzemeleri yasakları vardır. Yapı malzemelerinin kullanılması, kullanım şekli ve çatıdaki eğim oranı ile sınırlandırılmıştır. Bu sınırlandırma çevreye maddi ve manevi zarar vermemesi amacıyla yapılmıştır. Özellikle rüzgârlı bölgeler yağış ve kar oranı fazla olan bölgeler bu yapı malzemeleri sınırlı tutulur. Ustaların bunları bilmesi şarttır. Ucuz olarak adlandırsa da kalitesiz ve işi bilmeyen ustalar tarafından yapılan işlerin sonucunda maddi anlamda daha fazla zararlı çıkma ihtimaliniz vardır. Bunu unutmamakta fayda.

Özellikle deprem bölgesi olan yerlerde çatı malzemeleri daha yapışık daha sıkı olmalıdır. Ve ayrıca çatı iskelesinin dayanıklı sağlam ve üzerindeki malzemeleri taşıyabilecek özellikte olması gerekmektedir. Özellikle salınım etkisinden dolayı üst katların daha çok sallanması çatıların daha iyi yapılması gerektiğinin kesin göstergesidir.

Çatı tadilat işleri her ne kadar basit ve üstün körü görünseler bile aslında incelik ve iş becerisi gerekilen işlerdir. Bu onarım işleri insanları sıksa bile firmamız tarafından verilen garanti ile kaliteli, ucuz ve kesin çözümler üretilmektedir. İşimiz en iyi reklamımızdır sloganımızla ilerlemekteyiz. İşimiz konusunda çok bilgimiz ve deneyimiz olduğunu iddia ediyor ve her sorunda kesin çözümler sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Firmamız sizin için burada.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım