ÜSKÜDAR ÇATI BAKIMI 

          Üsküdar çatı bakımı konusunda profesyonel ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz. Üsküdar çatı bakımı için hizmete ihtiyacınız varsa, fiyatlarımız ve uygulamalarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İyi bir çatı firmasının adresi bellidir ve her mevsim faaliyet gösterir. Sadece yazın çalışan, bir sonraki yaza kadar ulaşma şansınızın olmadığı çatı ustaları sebebiyle acil durumlarda kimi arayacağını bilemeyen ve sitemizdeki bilgilerle bize ulaşan müşterilerimizin sayısı hayli fazla. Çatı işi sadece yazın yapılacak bir iş olmadığı gibi bu konuda asıl hizmet ihtiyacı özellikle kış mevsiminde ortaya çıkar. İstanbul’un değişken ve zorlu kış koşullarında aniden ortaya çıkan problemlerin bir an önce giderilmesi ve binanın kışı geçirecek şekilde güvene alınması gerekir. Şiddetli tek bir yağış bile bir binanın tüm betonarme yapısının bozulmasına sebep olabilir. Rüzgardan uçan kiremitler, aşırı yağış yüzünden patlayan su olukları, tıkanan çatı saçakları sebebiyle binanın duvarlarına sızan sular sürekli karşılaştığımız sorunlardan sadece birkaçı. Ve bu sorunların neredeyse tamamı kış mevsiminde aniden ortaya çıkıyor.

ÜSKÜDAR ÇATI BAKIMI

ÜSKÜDAR ÇATI BAKIMI

 

Böyle can sıkıcı durumlarla karşılaşmamak için çatılarınızı her yıl yaz sonunda veya sonbaharda bakıma sokmanız gerekir. Düzenli çatı bakımı sanıldığı gibi pahalı bir iş değildir. Çalıştığınız çatı firmasının ustaları her yıl çatınızı kontrol ederek tadilat gereken kısımları belirler ve sorunları giderir. Olası risklere karşı çatı alanındaki tüm detayları gözden geçirir ve gerekli işlemleri yapar. Düzenli olarak yapılacak çatı bakımı her anlamda sizi ve binanızı olumsuz sonuçlara karşı koruyacaktır. Bunun karşılığında ödeyeceğiniz ücret ise sorunun giderilmemesi halinde ortaya çıkacak masraf yanında çok küçük kalacaktır.

Çatı bakımının en geç yılda bir yapılması ve özellikle kiremit çatılarda iki yılda bir çatı aktarılması gerekir. Ancak her yıl bakım ve kontrol yapılması halinde uzun yıllar sağlam ve sorunsuz bir çatı altında yaşamanız mümkündür.

Üsküdar çatı bakımı konusunda gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz ve yıllarca çalışabileceğiniz birkaç firmadan biriyiz. Ekonomik ve titiz hizmetlerimiz ile sektördeki diğer firmalarla aramızdaki farkı görmek ve mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için lütfen bizi arayınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım