ÜMRANİYE ÇATI USTASI FİYATLARI

           Ümraniye çatı ustası fiyatları ve çatı uygulamalarımız hakkında bilgi almak için bize telefon ile ulaşmanız yeterli. Ümraniye’de faaliyet gösteren firmamız, çatı uygulamaları konusunda kaliteli ve ekonomik hizmetleri ile tanınmıştır. Bu anlamda Ümraniye çatı ustası fiyatları konusundan alabileceğiniz en ekonomik teklifi vereceğimizi iddia ediyoruz.

ÜMRANİYE ÇATI USTASI FİYATLARI

ÜMRANİYE ÇATI USTASI FİYATLARI

Aslında çatı ustası fiyatları tanımı doğru olmadığı gibi hizmetin içeriğini de tam olarak yansıtmamaktadır. Çünkü bir çatı ustasının fiyatı olmaz. Çatı işleri için talep edilecek ücret, tamamen çatıya yapılacak uygulamanın içeriğine bağlıdır. Bu bakımdan sizden talep edilecek ücret ustanın fiyatı değil, hizmetin kapsamına göre belirlenir. Çatı hizmetlerini belli bir tarifeye bağlayan firmalara karşı temkinli yaklaşmanız gerekir. Çünkü standart fiyat uygulaması, ucuz malzeme ve kalitesiz işçiliği de beraberinde getirir.

İyi bir çatı firması ve ustası, çatınızı görmeden size fiyat vermez. Hangi uygulamanın yapılacağı, hangi malzemenin kullanılacağı, binanın özellikleri, çatının durumu ve büyüklüğü, işin kaç gün süreceği, kullanılacak malzemenin kalitesi ve en önemlisi sizin bütçeniz gibi çok farklı kriterler birlikte değerlendirilmeden bir fiyat verilmesi gerçekçilikten uzaktır. Bunun için yapılacak iş konusunda projenizin hazır olması ve tüm malzemeleri sizin tedarik etmeniz gerekir. Ancak bu durumda sizden sadece ustanın emeği için ücret talep edilecektir. Ama inşaat işlerinden anlayan biri değilseniz, hele ki çatılar konusunda bir uzmanlığınız yoksa, size verilen standart fiyatlar konusunda çok dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Ümraniye çatı ustası fiyatları hakkında belirtmek istediğimiz bir diğer konu ise işin kaç gün içinde bitirilebileceği konusunda teyit almanızdır. Ne yazık ki bazı kötü niyetli çatı usta ve firmaları işi yavaş yaparak, gün bazında hesap ile maliyeti artırmayı tercih ediyorlar. Yapılan iş ve kullanılan malzeme aynı iken daha uzun sürede bitirerek daha fazla ücret talep eden ustalarla çalışmak istemiyorsanız, referansları olan ve aldığı işler için net bir tarih vererek o tarihte işi teslim eden bizim gibi firmalarla çalışmalısınız.

İşini severek yapan ve hakkıyla yerine getiren Ümraniye bölgesindeki birkaç çatı firmasından biri olarak bizden fiyat almadan başka firmalarla görüşmeyin diyoruz.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım