Çatı Tamiri Ne Kadar ?

Çatı Tamiri Ne Kadar ?

Çatı Tamiri Ne Kadar ?

Çatılarında problem yaşayan insanların aklındaki tek soru çatı tamiri ne kadar oluyor. Büyük bir rakam düşünülse de sorunun kaynağına bağlı olarak bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bizlere başvurarak çatılarınızı ekonomik olacak şekilde, kaliteli bir hizmet almanızı sağlayabilirsiniz. Usta ekiplerimiz çatınızı görmeye gelir ve keşiflerini yaptıklarından sonra bir fiyat çıkartmaktadırlar.

Çatıların belli periyotlarda bakım ve onarımlara ihtiyacı bulunur. Eğer bunu aksatırsanız uzun zaman çatınız ile hiç ilgilenmiyorsanız çatınızda su sızıntıları olur. Bunun dışında rutubet, ısı kaybı ve beton yapı deformasyonuyla karşılaşırsınız. Kiremit çatılar birkaç senede bir kontrol edilir. Baca ve su oluklarının kontrol edilmesi, tıkalı boruların tamamen açılması, yıpranmış olan kısımların onarımı, eskiyen alanların da yenilenmesi gibi uygulamalarla belli olan aralıklar ile yapılmadığı takdirde çatı tamiri ne kadar kısmını baya bir düşünmeniz gerekir.

Kimse çatısı kötü olan, yüksek ısınma ile beraber yüksek gelen faturalarının olduğu binada oturmak istemez. Ayrıca da çatıdaki problemler yalnızca üst kattakinin değil, tüm binayı ilgilendirmektedir. Çatı hasarları ya da çatıdan kaynaklanmış olan problemler hastalık gibi kısa bir zaman da en alt kısma kadar iner ve oradakini de rahatsız edecektir.

Isı kayıpları tüm binayı zincirleme kaza gibi etkileyecek diyebiliriz. Su sızıntılarının zamanla aşağıya doğru akması ve ciddi rutubet problemi oluşmasına sebebiyet olacaktır. Tüm bu sorunları yaşamamak adına da belli zamanlarda çatılarınızın tamir ve bakım işlerinizi yaptırmanız gerekir. Bu şekilde sorun yaşamadan da tüm önlemi almış olursunuz.

Çatı tamiri ne kadar kısmına çok fazla takılmayın. Çatınızın sorununa göre en uygun şekilde bir fiyat listesi çıkartılmaktadır. Bunun için yalnızca bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çatı alanlarında yapılacak olan incelemenin sonrasında tamir ve bakım gerektiren kısımlar tespit edilip, gerekli olan çalışmalar sizlere bildirilerek, size uygun olan bütçeyle teklifimizi sunarız.

Çatı problemlerini çok fazla gözünüzde büyütmemelisiniz. İlk yapacağınız şey gerekli olan çok büyük sorun haline gelmeden sorunu ortadan kaldırmaktır. Bunun için bizler sizin aramanızı beklemekteyiz. Servisimiz kapınıza kadar gelecek ve çatı katınızdaki hasarı gözlemleyecektir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım