Çatı Temizliği Ataşehir

Çatı Temizliği Ataşehir

Çatı Temizliği Ataşehir

Çatı temizliği denildiği zaman genellikle fırça ile kaba alınma işlemi gelir, çatı temizliği Ataşehir ile bu algıyı yıkıyoruz. İşimiz çatı olduğunu belirtmekte fayda var. Firmamız çatı konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Çatı konusunu bizden daha iyi bilen yoktur. Çatı temizliği azımsanmayacak kadar önemlidir. Çünkü çatı ömrünü uzatan ve sizi gereksiz masraflardan kurtaran bir işlemdir.

Çatı Temizliği Nedir?

Çatılar kirlenir çünkü hava koşulları, dış dünyanın pislikleri yüksekte olan çatılarda birikir.  Çatıların uzun süre kullanımda olduğu düşülür ise uzun süre temizlenmeyen çatıların binaya vereceği zararda kaçılmazdır.

Çatı temizliği denilince akla basınçlı su ve süpürge değildir. Çatı temizliği Ataşehir bu algıyı tamamen kaldırır. İşimizi yaparken para kazanmaktan çok müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz için baştan ucu ayrıntılı bir temizlik hizmeti vermekteyiz. Çatı temizliği yaparken firmamız, büyük sanayi tipi süpürgeler kullanır. Aynı zamanda kiremitleri, çatı örtülerinin üstlerini, bacaların, su oluklarını ve su derelerinde temizlenmesi gerektiğini bilir. Çünkü kabası alınmış bir temizlik, temizlik sayılmaz. Basınçlı su, çeşitli kimyasallar kullanır. Boruların tıkanıklık yerlerini çeşitli aletlerle belirleyerek, boruya zarar vermeden açılır. Aşırı kirli yerler temizlenene kadar su ve temizlik malzemeleri ile temizlenir. Kapalı su dereleri açılır ve tıkanmadan kaynaklı herhangi bir sorun yaşanmaz. Su rahatça tahliye edilir konuma getirir.

Çatı tamiri, onarımı, aktarımı ayrı bir işlemdir. Lakin çatı temizliği sayesinde çatının ömrünü uzatabilirsiniz ve bu tür masraflar kurtulabilirsiniz. Kirli çatı zamanla hasarlı çatıya dönüşecektir.

Çatı tamiri, onarımı, bakımı gibi işlemler çatı temizliği ile birlikte götürülmelidir. Böylece sorunlar ve aksaklıklar çıkmayacaktır. Firmamız sadece çatı işiyle uğraşır ve bu alanda uzmandır. Çatı temizliği Ataşehir her konuda çatıya hâkim bir kadrosu vardır. Bu yüzden herhangi bir sorunla karşılaşmadan uzman kişilere çatınızı emanet etmiş olursunuz. Çatı temizliğinden sonra yeni yapılmış bir binanın çatısı gibi sorunsuz ve temiz bir çatı teslim alırsınız. Çatı temizliği yaptırarak tamir gerektiren hasarlardan kurtulmuş olursunuz. Çatı temizliği tadilat işlerine göre daha az masraflı ve pratiktir. Hem zaman hem de para tasarrufu sağlarsınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım