İSTANBUL ÇATI TAMİRCİSİ

İSTANBUL ÇATI TAMİRCİSİ

İSTANBUL ÇATI TAMİRCİSİ

Çatı tamircisi, çatının doktoru demektir. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra sorunu anlayan ve en faydalı ve ekonomik çözümün ne olduğuna karar veren kişidir. İyi bir çatı tamircisi binanın yapısından, çatının durumundan, malzemelerin kalitesinden, uygulamanın hatalarına kadar her konuya vakıf olmalıdır. Kısa zamanda sorunu anlayarak en doğru çözümü bulan kişi iyi bir çatı tamircisidir.

İş sahibine gereksiz masraf çıkarmak kötü niyetli bir davranıştır. Bazen çatılarda çok ciddi gibi görünen sorunlar aslında çok basit bir müdahale ile giderilebilir niteliktedir. Böyle bir durumda ciddi bir tamir işine girişilmesi ve gereksiz masrafa sebep olunması hoş görülebilir bir davranış değildir. Ancak ciddi problemlerin bir iki basit uygulama ile giderilebileceğini söyleyerek, sorunun kısa süre içerisinde tekrarlanmasına sebep olmak ta işin etiğine uygun değildir. Yani iyi bir çatı tamircisi kapsamlı bir tamirat gerektiren halleri de iş sahibi ile paylaşmalı ve iş sahibinin kararına göre hareket etmelidir.

Çatı tamircisi çalışırken gerekli güvenlik önlemlerini almak, her türlü malzeme ile çalışabilmek, binada yaşayanların mahremiyetine saygı göstermek, çevreye zarar vermemeye özen göstermek ve işi taahhüt ettiği zamanda teslim etmek zorundadır. Tek seferlik iş gören, bir daha kendisine ulaşılamayan, yaptığı çatıda sonradan meydana gelen sorunların sorumluluğunu almayan kişilerin sektörden ivedilikle uzaklaştırılması gerekir. Bu yüzden iyi bir çatı ustası bulmak için iyi bir araştırma yapmalı ve referanslarına dikkat etmelisiniz.

Çatı tamiri zor ve önemli bir iştir. Çünkü tüm binanın koruyucu tabakası çatıdır. Çatıda gerçekleştirilen tamir işlerinde titiz ve dikkatli davranmak esastır. Binanın dışında bulunan ve dış etkilere en fazla maruz kalan çatıyı tamir ederken uzun süre dayanıklı ve sorunsuz olacak şekilde yapılmasına özen gösterilmelidir.

İstanbul çatı tamircisi denilince akla gelen ilk isimlerden olmaktan gurur duyuyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde alnımızın akı ile işleri teslim ederek haklı bir takdir kazandık. Biz işimizi en iyi şekilde yapmak ve yaptığımız işin sorumluluğunu taşımak konusunda sektördeki diğer firmalardan daha hassas davranıyoruz. En iyi çatı ustalarından en kaliteli hizmeti almak sizin de hakkınız.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım