Çatı Ustası Anadolu Yakası

Çatı Ustası Anadolu Yakası

Çatı Ustası Anadolu Yakası

Binalarda belli sürelerle bakım yaptırılası gerektiği bilinmektedir ve özellikle çatılardaki bakımlar için çatı ustası Anadolu yakası ekiplerinden destek istenebilir. İstanbul’un Anadolu yakasındaki tüm noktalara hizmet veren firmamız, çatı aktarma, çatı yalıtımı, çatı temizliği, tavan arası temizliği, yağmur gideri temizliği gibi çok sayıda hizmeti profesyonelce yerine getirmektedir. Bilindiği gibi binaların en fazla zarar gören kısımları çatılardır. Dış etkenlere maruz kalan çatıların iki yılda bir bakımının yapılması tavsiye edilmektedir. Firmamız, uzman ekipleri ve gelişmiş teknik altyapısı ile çatı bakımlarını kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Binaların en üst kısmı olan çatılar, kardan, yağmurdan ve güneşten etkilenmektedir ve bu nedenle de çatı malzemelerinde zaman içinde deformasyon meydana gelmektedir. Bu deformasyondan zarar görmemek için firmamızla iletişime geçmek yeterli olmaktadır.

Çatılar, çatı kaplaması ve taşıyıcı bölüm olmak üzere iki farklı kısımdan meydana gelmektedir. Çatı onarımı yapılırken bu kısımların ayrı ayrı düşünülmeli ve buna göre bir proje ortaya konulmalıdır. çatı ustası Anadolu yakası firması olarak bizler, belli bir plan ve proje içinde hizmet vererek çatılardaki muhtemel sorunları tespit ederek bunları ortadan kaldırmaktayız. Çatılardaki taşıyıcı kısımda kullanılan malzeme, betonarme, çelik ya da ahşap olmaktadır. Ayrıca taşıyıcı kısım, malzemenin ağırlığını da taşımaktadır. Binalarda meydana gelen ısı kayıplarının dörtte biri çatı kaynaklıdır. Bu yüksek oran, ısıtma ve soğutma masraflarını artırdığı için önemlidir. Bu nedenle çatı onarımı yaparken bu oranın minimum seviyeye inmesi göz önüne alınmalıdır. Firmamız, kaliteli malzeme kullanarak çatı yalıtımlarını en üst seviyede yapmaktadır.

Çatı onarımlarında ilk olarak baca sıvaları, baca dipleri, çatının iskeleti ve yağmur giderleri gibi tüm çatı elemanlarının kontrol edilmesi gereklidir. Firmamızda grev yapan uzman ekiplerimiz, tüm bu ayrıntıları kontrol etmektedir. Bu bölümler incelenmeden yapılacak bir çatı tamiratında istenen sonucun alınması mümkün değildir. İstanbul’un Anadolu yakasında oturanlar, internetten çatı ustası Anadolu yakası araması yaptıklarında, bu ayrıntılara dikkat edecek olan firmalarla iletişime geçmelidir. Firmamız, onarımın yapılması durumunda verim alınmayacak şekilde olan çatıların yeniden yapılmasını tavsiye etmektedir. Ayrıca maliyet hesapları da en iyi şekilde yapan firmamızın uzman ekipleri, en ekonomik ve en güvenli seçenekler sunmaktadır.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım