İstanbul Avrupa Yakası Çatı Firmaları

İstanbul Avrupa Yakası Çatı Firmaları

İstanbul Avrupa Yakası Çatı Firmaları

Çatılardan su akmasına önlemek için bir dizi önlem alınması gereklidir ve İstanbul Avrupa yakası çatı firmaları, bu önlemin alınması için bina sahiplerine destek vermektedir. Firmamız, Avrupa yakasının tamamına kusursuz hizmet vermektedir. Eksik ya da kalitesiz malzemeyle yapılan çatıların hava koşullarına dayanamayıp su sızdırmaya başladığı bilinen bir gerçekliktir. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalınmaması için belli sürelerde çatı bakımlarının yapılması gereklidir. Çatı bakımının ihmal edilmesi durumunda çatı akmaları ile karşı karşıya kalınmakta, bunun sonucunda da evlerde rutubet gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu nedenle özellikle mevsim geçişlerinde çatıların yalıtımının kontrol edilmesinde yarar vardır. Bu kontrollerin yapılması için de profesyonel ekiplerin hizmet verdiği firmalardan destek alınmasında yarar vardır. Firmamız, gerek teknik altyapı gerekse personel konusunda ileri seviyededir. Bu sayede tüm çatı işlemlerinde garanti verilmektedir.

Çatılardaki suyun sızmaması için çatı yalıtımı yapılmaktadır ve bunun için de özel malzemeler geliştirilmiştir. Piyasada çok sayıda çatı yalıtım malzemesi bulunmaktadır ve hepsinin kalitesi birbirinden farklıdır. Firmamız, en kaliteli malzemeyi kullanarak çatılarda meydana gelebilecek olası sorunları önlemektedir. Firmamızın kullandığı yalıtım malzemeleri membrandır ve bunlar, yalıtım için en uygun malzemedir. Hizmet almak için İstanbul Avrupa yakası çatı firmaları araştırıldığında, mutlaka kullanılan malzemenin kalitesi sorgulanmalıdır. Membranlar, hem kaliteli hem de ekonomik seçeneklerdir. Çatı yalıtımında kullanılan malzemenin kaliteli olmasının yanı sıra uygulanma biçimi de kullanım süresinin artmasına ya da azalmasına neden olmaktadır. Uygulama esnasında zeminin iyice temizlenmiş olmasına dikkat edilmelidir. Tam anlamıyla temizlenmeyen bir çatının yalıtımının da doğru bir şekilde yapılamadığı bilinmelidir. Firmamızda hizmet veren personel, çatı konusunda uzmanlaşmışlardır ve bu sayede eksiksiz bir çalışma gerçekleştirmektedir.

Çatı işlemlerinde kullanılan kaplama malzemesi öncelikle çatı yüzeyine astar olacak şekilde uygulanmakta, sonrasında bu astarın kuruması beklenmektedir. Bir sonraki gün de su yalıtımı için seçilen malzeme uygulanmakta ve kurutulmaktadır. Uygulanan sistemin dayanıklılığının fazla olması istendiğinde bir işlem daha yapılmaktadır. Bu işlem de kurumadan önce kum serpilmesidir. Zemin bu kumla birlikte kurutulmaktadır. İstanbul Avrupa yakası çatı firmaları arasında böyle uygulama yapan firma sayısının çok az olduğu da bilinmelidir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım