Ses İzolasyon Süngeri Nedir?

Ses İzolasyon Süngeri Nedir?

Ses İzolasyon Süngeri Nedir?

Ses izolasyon süngeri ile evlerinizde rahat bir nefes alın. Hafta bir gün izinlisiniz ve siz bu izinli gününüzde komşularınızdan gelen gürültü sebebi ile uyku uyuyamıyor dinlenemiyor musunuz? Gelin firmamızın sunduğu çözümlerle evinizde hafta tatilinizin keyfini çıkarın. Kaliteli malzemeler ile ses izolasyonunuzu biz sağlayalım siz ise bir ömür rahat edin. Haftanın altı günü zaten erken kalkıp, gürültü ortamlarda çalışırsınız. Evinize geldiğinizde ayaklarınızı uzatıp ortamın sessizliğinde televizyonunuzu hafif bir ses ile ayarlayıp keyifli vakit geçirmek, hatta akşam yemeğinizden sonra bir miktar uyku uyuyarak dinlenmek istiyorsunuz. Ancak diğer dairelerden gelen gürültüler dairenizin içindeymiş gibi size rahatsızlık veriyorsa tek yapmanız gereken kaliteli bir ses izolasyon süngeri ile gürültüyü kesmek olmalıdır.

Ses izolasyon süngerini komşularınızdan gelen gürültüleri önleme amacının haricinde evinizin bir odasında müzikle uğraşan çocuğunuzun daha kaliteli müzik yapmasına ve müzik yaparken dışarıdan komşularınızı rahatsız etmemesine olanak sağlamak amacı ile de kullanmanız mümkündür. Müzik odaları için farklı özelliklerde olan süngerleri hem zemine, hem tavana hem de odanın duvarlarına uygun olanlardan seçerek uygulatmanız mümkün olmaktadır. Firmamız müşterilerimizin bu şekildeki taleplerini karşılamak amacı ile yerinde tespit işlemi gerçekleştirmektedir. Tarafımızdan ses izolasyon talebiniz olduğunda sizden alınacak açık adres bilgisi ile uygun olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde evinize gelerek, işlem yapılacak olan odanın ölçüleri alınmaktadır. Bu ölçüler ışığında odanın tamamı için gerekli olan malzemeler hazırlanarak yine sizin uygun olduğunuz gün ve saatte uygulamayı gerçekleştirmek üzere firmamızın tecrübeli ustaları adresinize gelmektedir. Ustalarımızın tecrübesi ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile uygulama süresi oldukça kısa tutulmakta ve çok kısa bir zaman dilimi içerisinde talebiniz karşılanmaktadır.

Ses izolasyon süngeri ile ses yalıtımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için ya yerinde tespit, ya da müşterilerimizden gelen ölçüler ışığında bir fiyatlama yapılmaktadır. Hem malzeme hem de işçilik ücretlerimiz ayrı ayrı hesaplanarak toplam hizmet bedeli müşterilerimize bildirilmektedir. Müşterimizin hizmet bedelini kabul etmesi halinde de kendisine randevu verilmek sureti ile en kısa zamanda tekrar müşteri ziyaretimizi gerçekleştirmekteyiz. Sizler de ihtiyacınız olan ses izolasyon uygulamalarımızdan yararlanmak isterseniz tarafımıza firmamızın telefon numarasını arayarak ulaşmanız mümkün olmaktadır.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım