ÜMRANİYE ÇATI YAPAN FİRMALAR

ÜMRANİYE ÇATI YAPAN FİRMALAR

ÜMRANİYE ÇATI YAPAN FİRMALAR

            Ümraniye çatı yapan firmalar arasında faaliyet gösterenlerden biriyiz. Sektördeki sıkıntıları ve iş sahiplerinin şikayetlerini yakından takip ederek, beklentilere uygun ve güvenilir hizmet vermek için faaliyet gösteriyoruz.

Ne yazık ki Ümraniye çatı yapan firmalar arasında işini layığı ile yapanların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Her sektörde olduğu gibi çatı işleri sektöründe de maddi manevi kirlenme söz konusu. Günü kurtarmak adına veya kötü niyetle insanların para ve zamanlarını boşa harcayan ve kendisine çatı firması diyen bir kısım çürük yumurta sebebiyle, bizim gibi işini seven ve bundan geçimini sağladığı için özen gösteren firmalar da zan altında kalıyor. Bu konuda herhangi bir yasal denetimin olmaması da sorunun devam etmesine sebep oluyor.

Çatı yapmak uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iştir. Çok kolay gibi görünse de, bina yapımı yanında çok basit bir iş gibi kalsa da çatı işleri kendine özel ve ayrı bilgi isteyen bir alandır. İnşaat işleri arasında yer alsa da, inşaat teknik ve mantığından farklı uygulamalar gerektirir. Bu sebeple çatı işlerini bina yapan müteahhit veya inşaat şirketleri değil, çatı işleri konusunda uzmanlaşmış usta ve firmalar yaparlar. Tüm müteahhit ve inşaat şirketleri bina bittikten sonra çatının inşası için ayrı bir çatı firması ile çalışırlar. Çünkü yukarıda da dediğimiz gibi çatı işleri inşaat işlerinden ayrı bir alandır.

Çatı yapımı; binanın yaşına, büyüklüğüne, bulunduğu bölgenin iklimine, binanın yapı özelliğine bağlı olarak farklı malzeme ve tekniklerle gerçekleştirilir. Eski bir binanın üstüne, binanın inşaat yapısının taşıyamayacağı ağırlıkta bir çatı yapmak mümkün değildir. Bu, binanın çökmesine dahi sebep olabilecek bir hatadır. İşte bu yüzden çatı konusunda deneyimli ve uzman bir ekibe işi bırakmak her zaman en doğrusudur.

Ümraniye çatı yapan firmalar arasında kalitesi ve güvenilirliği ile ilk akla gelen firma olarak binanız için en doğru çatıyı en ekonomik koşullarla inşa edeceğimizi garanti ediyoruz. Binanızın özelliği, yaşı, çatı alanının büyüklüğü gibi kriterleri dikkate alarak hazırladığımız projelerle siz de sağlam ve güvenli bir çatı altında yaşamanın ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım