Uygun fiyatlı havuz yapımı için havuzu ne büyüklükte ve hangi tür yaptıracağınıza karar vermeniz gerekir. Hangi malzeme ve teknikle yapılırsa yapılsın, havuzun büyüklüğü arttıkça fiyatının da artacağı malumdur. Ancak siz en uygun fiyatlı havuz yapımı konusunda bir firma arayışında iseniz doğru adrestesiniz.

Gelişen teknoloji ve inşaat uygulamaları sonucunda artık havuzlar da çeşitli malzeme ve yöntemlerle üretilip inşa edilebiliyor. Havuz yaptırmak istediğiniz alanın büyüklüğü, zemin özelliği, kullanım amacı ve sizin bütçenize göre yapılacak bir değerlendirme ile daha ekonomik havuz yaptırmanız mümkün. Özellikle son yıllarda çok revaçta olan prefabrik (PVC) havuzlar çok ekonomik ve pratik bir çözüm. Klasik şekilde inşa edilen havuzlara göre daha kısa zamanda ve çok daha ucuza yapılan PVC havuzlar, aynı zamanda su izolasyonu bakımından da betonarme havuzlardan çok daha verimli bir kullanım sunuyor. Zemin üstü veya gömme şekilde yapılabilen PVC havuzların 15 m2’den 200 m2’ye kadar inşası mümkün. Eğer daha ekonomik ve kısa zamanda kullanıma hazır bir havuz istiyorsanız firmamızın prefabrik havuz uygulamaları tam size göre.

İster klasik betonarme ister prefabrik havuz olsun, her türlü havuz inşasında iddialı olan firmamızın uzman ekibi ve mühendisleri daima hizmetinizdedir. Ücretsiz keşif hizmetimiz ve size özel projelerimiz ile müşteri memnuniyeti konusunda azami hassasiyetle hizmet vermekteyiz.

Havuz yaptıranların zengin oldukları inancı sebebiyle çoğu havuz inşa firmasının afaki rakamlarla sektörde hizmet verdiğini duyuyoruz. Elbette tüm ticari faaliyetler belli bir kar etmek için yapılır. Ancak işin üzerine konulan karın işin maliyetinden bile çok olması ticari ahlaka uygun değildir. Bu yüzden biz havuz inşa işlerimizde size maliyeti ve kendi karımızı gösteren fiyatlandırmayı hiç çekinmeden sunuyoruz. Dikkat ve sorumluluk isteyen havuz inşa işinde hak ettiğimizden fazlasını almadan verdiğimiz hizmet sebebiyle sektörün güvenilir ve bilinen markası olduk. Uygun fiyatlı havuz yapımı konusunda güvenebileceğiniz, paranızın karşılığını alabileceğiniz, bakım ve onarım işlerinde her zaman arayabileceğiniz, ücretsiz keşif ve sürekli servis hizmeti bulunan firmamızın fiyatları ve uygulamaları hakkında bilgi almadan karar vermeyin.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım