Açık Teras Su İzolasyonu

Açık Teras Su İzolasyonu

Açık Teras Su İzolasyonu

Açık teras su izolasyonu konusunda en önemli şey betonarme yapı ve diğer yapı elemanları olmaktadır. Firmamız tarafından sağlanmakta olan su yalıtımı konusunda yaptığımız işler büyük bir önem ve başarı kazanmış durumdadır. Teraslar oldukça kullanılmakta olan alanlar olup su yalıtımı elverişli olmak zorundadır. Aksi takdirde olumsuz birçok olay meydana geldiği bilinmektedir. Teras ve çatılarda bulmakta olan betonarme yani inşaat aşamasında ki süreçlerde en önemli şey binanın oturtulması yani su yalıtımı yapılması olacaktır. Burada yapılmayan ihmaller sonucunda maalesef çatlamalar meydana gelerek sızlamalar oluşturulmaktadır.

Açık teras su izolasyonu hizmetimizde bu çatlaklar kapatılarak su akıntıları hızlı bir şekilde durdurulmaktadır. Yapı sağlığı açısından su uygulamaları mutlaka dikkat edilmeli ve bu doğrultuda işlemler gerçekleştirilmelidir. Bilindiği üzere su sızıntıları aracılığıyla birçok olumsuzluk meydana gelmektedir.

Bu olumsuzlukları engellemek için yapılan açık teras su izolasyonunda dikkat edilmesi gereken birtakım maddeler bulunmaktadır. Bunlar:

  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklı olması
  • Yüksek elastikiyet
  • Dayanıklık
  • Darbe dayanımı
  • Asit dayanımı
  • Kimyasal dayanımı
  • Mekanik dayanımı

Açık teras su izolasyonu hizmetlerimizde polyurea adı verilmekte olan kaplama işlemleri gerçekleştirilmektedir, verdiğimiz bu hizmeti su yalıtımı en iyi şekilde yapılarak teraslardaki diğer kaplamalar üzerine de başarılı bir kaplama gerçekleştirilmektedir. Polyurea kaplama yüksek bir elastikiyeti sahip olmakta olup çatlakları en kısa zamanında kapatmaktır.

Açık teras su izolasyonu aynı zamanda güneş ışınlarına dayanıklı olmakta olup birçok yüzeyde bina ömrünü ve su yalıtım ömrünü uzatmaktadır. Teraslarda ekleri bulunmazsa su kaçırdığı bir yerde olmamaktır. Mekanik dayanım sayesinde ise hemen hemen her türlü kullanımına uygun bir şekilde tercih edilebilmektedir. Bunlardan dolayı polyurea kaplamalar binanın ömrünü uzatmanın yanı sıra oldukça da koruma amacıyla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra firmamızda gerçekleştirilmekte olan tüm uygulamalarımız tamamen uzman kişiler eşliğinde ve tecrübesinde gerçekleştirilmektedir. Sizde 7/24 açık olmakta olan firmamız ile iletişime geçerek bu alandaki tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz, bunun yanı sıra eğer dilerseniz firmamız ile de iletişime geçerek yüz yüze görüşme imkânına sahip olabilirsiniz.

 

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım