ÇATICI

ÇATICI

ÇATICI

             Çatıcı, çatı işleri konusunda uzmanlaşmış, çatı işlerini meslek edinmiş kişilere verilen isimlerden biridir. Çatıcı olmak için belli bir diplomaya ihtiyaç yoktur. Ancak ülkemizde son yıllarda her meslekte olduğu gibi çatı uygulamaları ve benzeri yan inşaat branşları için meslek yüksekokullarında bölümler açılmaktadır. Bunun yanında diploma sahibi olmak iyi bir çatıcı olmak için yeterli değildir. İyi bir çatıcı meslekte deneyim kazanmış, her türlü malzeme ile her çeşit çatı uygulamasını gerçekleştiren kişidir. Çünkü bazı çatı ustaları tek tip çatılarda çalıştıkları için karşılarına çıkan değişik malzeme ve mimari tarzdaki çatılarda uygulama yapma konusunda zorlanmaktadır. Bu yüzden çatınız için iyi bir çatıcı arıyorsanız uygulamaları ve referansları konusunda tüm bilgileri almalısınız.

Çatı işlerinde deneyim kadar iş güvenliğine verilen önem de dikkat edilmesi gereken konudur. Çünkü çatılar binaların en üstündeki iş alanlarıdır. En küçük bir dikkatsizlik veya ihmal çok ciddi sonuçlara hatta can kayıplarına yol açabilir. Bu yüzden iş güvenliği konusunda deneyimli ve özenli bir çatıcı sizi hukuki ve cezai sorumluluklardan kurtaracaktır.

Çatı işleriniz için iyi bir firma arayışında iseniz vaadlere değil referanslarına, ustalarının deneyimlerine ve daha önceki uygulamalarına bakmanız gerekir. Bitirilmiş işler ve memnun müşteriler sizi her zaman doğru karar vermeye yönlendirecektir.

Firmamız uzun yılardan beri çatı sektöründe faaliyet göstermektedir. Biz inşaatın çok farklı alanlarında çalışmak yerine sadece çatı konusunda uzmanlaşmayı tercih etmiş nadir firmalardan biriyiz. Bir alanda çalışmak o alanda en iyisi olmayı de beraberinde getirmektedir. İnşaat sektörünün tüm alanlarında çalışmak yerine çatı konusunda çalışmayı tercih etmiş bir firma olarak size her türlü çatı işlerinizin mükemmel şekilde teslimini garanti ediyoruz. Her tür çatıda ve her malzeme ile çalışabilen ustalarımız için çözülemeyecek çatı problemi yoktur. Sıfırdan çatı yapımı, yıkılarak yeniden çatı inşası, her türlü yalıtım uygulaması, çatı aktarma, tadilat, tamirat ve aklınıza gelen her konuda özenli ve ekonomik hizmetlerimiz ile rakiplerimiz tarafından dahi tavsiye edilen bir firma olmayı başardık. Sorununuz çatı ise çözüm için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım