Çatı Tamircisi Ataşehir

Çatı Tamircisi Ataşehir

Çatı Tamircisi Ataşehir

Çatı tamircisi Ataşehir, Alaşehir’in sorunları biliyor ve çözüyor. Çatı binanın en üstü kısmını kaplayan, güneş, rüzgâr, yağmur gibi hava olaylarından binayı koruyan bir yapı türüdür. Yöresel özelliklere ve yerel yönetim mevzuatına göre çeşitlilik gösterebilir. Ortalama 8 çeşit çatı tipi vardır. Çatının asıl amacı şekli ne olursa olsun ısı yalıtımı sağlamaktır. Çatı banim ve dairelerin ısınma ve soğutma masrafını azalması gerekir. Çatının işlevini yerine getirebilmesi için uygun malzemelerden yapılmış ve ömrünü tamamlanmamış olması gerekir.

Yaşadığınız bölgenin iklim yapısına göre çatı bakım sıklıkları değişebilir. Bakım yapılmaz ise tamir sıklığı da artabilir. Öncelikle ilk yapılırken ya da tamir sırasında uzman kişiler tarafından işlemin gerçekleşmesi gerekir.

Çatı Tamiri

Çatı tamiri yaptıracaksanız kesinlikle uzman bir firma ile çalışmalısınız. Firmamız çatı tamirinde usta bir kadro ile çalışmaktadır. Çatı tamiri yaparken dikkat edilmesi gerek bazı hususlar vardır. Bunlar; baca dipleri, baca sıvası, su yatağı, su örtüsü, kiremitler gibi tamir işleminden önce bakılması gereken yerlerdir. Çatı tamircisi Ataşehir profesyonel ekibi sayesin tamire başlamadan önce bakması gereken yerleri kontrol eder ve uzun ömürlü bir hizmet sunar. Düzgün yapılmayan tamir ve onarım işleri zamanla daha çok masraf çıkartır.

Bu kontroller yapılmaz ise ortaya tahmininizden daha çok masraf ve sorun çıkar. Örneğin su alan betonun içindeki demirleri zamanlar çürümeye, oksitlenmeye başlar, betonun gücü azalır, binanın dış cephesinde hem görüntü hem de yalıtım sorunları olur ayrıca bina içinde rutubet artar. Büyük miktarda maddi kayıplara sebep olur. Isı yalıtımından kaynaklanan maddi kayıp da cabası.

Çatı tamirci Ataşehir uzman ekimi ile masrafsız ve kaliteli hizmet sunar. Onarım ve tamir işlemi yapılamayacak çatıları aktarır ve tekrar yapar. Sorunun kaynağını uygun ekipmanlarla bulur. Çatının eğimine ve giderleri yaşanılan şehrin iklim koşullarına göre hesaplar.

En az senede bir kez ve kış ayları yaklaşmadan kesinlikle çatı kontrol ve tamirini yaptırmalısınız. Kışın havanın yağışlı olması tamir işlemini yapılmasını engelleye bilir. Daha az masraf ve daha konforlu bir yaşam gerekli olan rutinleri yerine getirmekte fayda var.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım