ÜSKÜDAR ÇATI YALITIMI

Üsküdar çatı yalıtımı işlerinde en kaliteli ve ekonomik uygulamayı biz yapıyoruz. Gerek eski tip gerekse yeni nesil izolasyon malzemeleri ile gerçekleştirdiğimiz yalıtımlar sayesinde ısı kayıplarının yaşanmadığı ve su sızıntısı olmayan evlerde, sağlıklı ve huzurlu bir kış geçirmek için yapmanız gereken bizi aramak. Yani Üsküdar çatı yalıtımı konusunda iyi bir çatı firması arıyorsanız artık buldunuz.

Çatı yalıtımı binaları atmosferin dış etkilerine karşı bir kalkan gibi koruyan çatılardaki ısı kayıpları ve su sızıntıları konusundaki eksiklikleri tamamlamak amacıyla gerçekleştirilen uygulamalardır. Çünkü her ne kadar yükseltilerek kapatılmış bir çatı olsa da, çatılar sebebiyle ısı kayıpları ve su sızıntılarının önüne geçmek tam anlamıyla mümkün değildir. Su ve soğuk mutlaka girecek bir mecra bulur, rutubet ve yüksek ısınma maliyeti olarak karşınıza çıkar. Bunu engellemek, çatınızı tam anlamıyla korumaya almak, binanızı dış Dünyaya karşı izole hale getirmek için yapılan uygulamalardan biri de çatı yalıtımıdır. Binalarda yapılan mantolama işleminin çatılar için gerçekleştirilen versiyonu olan çatı yalıtımı ile mantolamadan çok daha verimli sonuçlar elde edersiniz. Çünkü ısı kayıpları ve su sızıntıları için en uygun alan çatılardır. Her türlü atmosfer olayına karşı korunmasız olan çatılarda yapılacak yalıtım ile çok daha güvenli ve konforlu binalarda uzun yıllar sorunsuz şekilde yaşayabilir veya çalışabilirsiniz.

ÜSKÜDAR ÇATI YALITIMI

ÜSKÜDAR ÇATI YALITIMI

          

Üsküdar çatı yalıtımı uygulamalarımızda gerek eski tip gerekse yeni nesil yalıtım malzemesi ile işlem yapıyoruz. Binanızın durumu, çatınızın açık ya da kapalı olması, çatı alanının genişliği, bina yaşı gibi çeşitli kriterleri dikkate alarak yaptığımız değerlendirme sonucunda sizin çatınız için en uygun yalıtım malzemesini belirliyoruz. Çatı zeminini pürüzsüz ve temiz hale getirdikten sonra yalıtım malzemesini uyguluyoruz. Çatı yalıtımı konusunda yapılan en büyük hatalardan biri zeminin düzleştirilip temizlenmeden ürününü serilmesidir. Bu beton ile yalıtım malzemesi arasında boşluk kalmasına sebep olacak ve yalıtımdan beklenen verim sağlanamayacaktır.

Yalıtım ile ilgili her konuyu titizlikle değerlendirerek yaptığımız izolasyonlar sayesinde ısı kaybı ve su sızıntısı olmayan çatılar altında yaşayacaksınız. Çatı yalıtımı bizim işimiz.

ÜSKÜDAR BÖLGESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım