Beşiktaş Çatıcıları

Beşiktaş Çatıcıları

Beşiktaş Çatıcıları

            Beşiktaş çatıcıları konusunda herhangi bir fikriniz yoksa, çatınızla ilgili bir problemde kimi arayacağınızı bilmiyorsanız veya daha önce çalıştığınız çatı firmasından memnun kalmadıysanız bir de bizimle görüşün. Beşiktaş çatıcıları arasında uygulama kalitesi ve müşteri memnuniyeti bakımından en fazla tercih edilen çatı firması olarak, sizin de çatınızı güzelleştirecek ve kusursuz hale getireceğiz.

Çatı deyip geçmemek gerekir. Çoğumuzun nereden çıkıldığını dahi bilmediğimiz bu bina elemanı, aslında en fazla özen gösterilmesi gereken dış cephedir. Çünkü atmosfer olaylarına doğrudan maruz kalan çatıların bakımsız veya onarımsız olması doğrudan binanın ana gövdesini ve bina sakinlerini ilgilendirecek sorunlara sebep olur. Bu yüzden kullanmasanız dahi çatılarınızın düzenli olarak bakım ve onarımını yaptırmanız gerekir.

Yalıtımı iyi yapılmamış, kiremitleri aktarılmamış, baca dipleri çatlamış, su dereleri ve olukları kırık – tıkalı bir çatı mutlaka binaya zarar verecektir. Çatı ile ilgili sorunların sadece en üst katta yaşayanları ilgilendirdiğini düşünenlerdenseniz, kesinlikle yanılıyorsunuz. Çünkü zamanında önlem alınmayan bir çatı sorunu bir süre sonra tüm binayı etkileyecek ciddi bir problem haline gelecektir. Bu yüzden her binanın çatısının tüm sakinlerce düzenli olarak bakım ve onarımının yaptırılması ve yalıtımının mutlaka yapılması gerekir.

Çatılarda yalıtım olmaması sebebiyle yaşanan ısı kayıplarının genel ısı kayıplarının %30’luk kısmına tekabül ettiğini belirtmekte fayda var. Bir binanın ve her bir dairenin ısı kayıpları pencere ve balkon kapılarından, yalıtımsız dış cephe kadar çatıdan da kaynaklanır. Yani evlerde yalanan ısı kayıplarının 1/3’ü yalıtımsız çatılar yüzündendir.

Eğer binanızdaki çatıda sorun varsa öncelikle detaylı bir kontrol yapılması gerekir. Su sızıntısı, ısı kayıpları ve rutubet gibi sorunlara sebep olan çatılar için acilen müdahale gerekir. Çatılardan kaynaklanan sorunlarda kaçıncı katta olduğunuzun önemi yoktur. Su sızıntıları bir gün mutlaka sizin katınıza kadar ulaşacak, ısınan havanın yükselmesi sebebiyle en üst katta başlayan ısı kayıpları sizin dairenize kadar sirayet edecektir.

Beşiktaş çatıcıları arasında kalite ve güvenin adresi olarak gösterilen firmamızın uygulama ve hizmetleri hakkında bilgi almak için bizi aramanız veya sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım