Beşiktaş’taki Çatı Servisleri

Beşiktaş'taki Çatı Servisleri

Beşiktaş’taki Çatı Servisleri

         Beşiktaştaki çatı servisleri arasında en geniş alanda mobil hizmet uygulaması yapan ve nöbetçi çatı hizmet veren bir firmayız. Bizim için acil çatı işlerinde saat veya günün önemi yoktur. Aniden ortaya çıkan bir çatı probleminin giderilmesi için gerekli hizmeti alabileceğiniz tek firma olarak, günün her saati bize ulaşabilir ve çatılarınızla ilgili her konuda bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Özellikle sonbahar ve kış döneminde yaşanan acil çatı sorunlarında bina sakinleri ne yapacaklarını şaşırırlar. Uçan kiremitler, tıkanan su olukları yüzünden bina yüzeyinde akan yağmur suları, karın ağırlığına dayanamayarak çöken çatılar sürekli karşılaştığımız problemlerdendir.

Rutin çatı hizmetlerinden farklı değerlendirdiğimiz bu işler için gerekli tüm araç gerece sahip servis araçları ile hizmet veren günün her saati ulaşabileceğiniz ustalarımız bulunur.  Bölgeye göre nöbet bazında çalışan bu ekiplerimiz her zaman çatı hizmet taleplerine cevap vererek adrese intikal ederler. Olağanüstü durumlar dışında her türlü acil çatı sorununuzda ekiplerimize ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz.

          Beşiktaştaki çatı servisleri arasında düzenli bakım ve onarım yani periyodik çatı servisi hizmeti veren tek firma olduğumuzu da gururla söylüyoruz. Sürekli çalıştığımız müşterilerimizin zamanı gelen bakım ve onarım işlerini hatırlatmak ve belli bir periyodu onlara ayırarak işlerini yapmak ta servis hizmetlerimiz arasındadır. Birkaç yılda bir aktarılması gereken kiremitler, yenilenmesi gereken yalıtım işleri, değiştirilecek çatı kısımları gibi konularda müşterilerimize gerekli bilgiyi vererek hizmete hazır olduğumuzu iletiriz.

Çatı servisi demek kapsamlı ve proje bazında gerçekleştirilen çatı işleri yanında sürekli ve her zaman hizmete hazır bir ekip bulundurmak demektir. Yani biz sadece çatı inşası veya yalıtım işi yaparız, günlük veya acil işlerle uğraşmayız diyen firmalardan değiliz. Kaldı ki yılın her günü çalışan yani mevsimlik hizmet vermeyen bir çatı firması olarak servis hizmetimizin de mutlaka bulunması gerektiğini düşünüyoruz.

Beşiktaştaki çatı servisleri arasında en güvenilir, kaliteli, süratli ve kapsamlı hizmeti verdiğimize inanıyoruz. Hizmetlerimizi size de sunmak ve çatınızı istediğiniz gibi kusursuz hale getirmek için her zaman telefonun diğer ucunda olacağız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım