Çatı Oluk Temizliği Üsküdar

Çatı Oluk Temizliği Üsküdar

Çatı Oluk Temizliği Üsküdar

           Çatı oluk temizliği Üsküdar adresiniz olarak her mevsim ve günün her saati çatı oluklarınızla ilgili sorunlarda bize ulaşabilirsiniz. İster bizim tarafımızdan yapılmış olsun ister daha önceki çatı firmanız tarafından inşa edilsin, çatı oluk ve işlemleri ile ilgili hizmetimiz bulunmaktadır. Çatı oluk temizliği Üsküdar bölgesinde sürekli gerçekleştirdiğimiz ve en fazla talep aldığımız profesyonel hizmetlerimiz arasındadır.

Çatı olukları, yağmur veya eriyen kar sularının çatı örtüsünden süzülerek toplandığı ve tahliye borularına ulaştırılarak binadan uzaklaştırıldığı çatı elemanıdır. Teras çatılarda da hafif bir eğim verilerek oluşturulan çatı olukları, açık veya kapalı olarak inşa edilebilmektedir.

Eğer çatı oluklarınız yapılırken gerekli eğim verilmemişse veya kalitesiz malzeme kullanılmışsa biriken suların binadan tahliyesi mümkün olmaz. Oluklarda biriken su zaman içinde çatı zeminine, bina yüzeyine sızar, bağlantı yerlerinin zarar görmesine sebep olur.

Ayrıca kuş pislikleri, rüzgar sebebiyle gelen maddeler, yaprak gibi şeyler de olukların tıkanmasına ve işlevsiz hale gelmesine sebep olabilir. Tıkalı bir oluk biriken suyun binadan uzaklaştırılmaması anlamına gelir ki bu da çatıyı su basması demektir. Ve bu zamanla bina içinde su sızıntılarına, rutubete sebep olacak ve çok daha büyük bir problem haline gelecektir.

Su olukları ile ilgili sorunlar kolaylıkla çözülebilir niteliktedir. Ancak çatıda çalışmak ve uygulama yapmak için bu işi bilmek şarttır. Gerekli güvenlik önlemleri olmadan, oluk temizliği hakkında bilgi sahibi olunmadan yapılmaya kalkılırsa can kayıplarına dahi sebep olabilir.

İşlevsiz hale gelen olukların görevini yapacak hale getirilmesi, ızgaraların değiştirilmesi, yıpranmış alanların yenilenmesi, tıkanıklıkların açılması gibi konularda alacağınız profesyonel hizmet sizi bu sorundan kısa süre içinde kurtaracaktır.

Çatı oluk temizliği Üsküdar işlerimizde hızlı ve garantili hizmet veriyoruz. Hizmet talebinizin bize ulaşmasından sonra en kısa zamanda adresinize gelen ekibimiz güvenlik önlemlerini aldıktan sonra oluklarınızdaki sorunun tespiti ve çözümü için gerekli uygulamaya başlar. Çatılarla ilgili her konuda kaliteli ve ekonomik hizmet veren firmamızın çatı oluk temizliği işleri de ekonomik ve süratlidir. Oluklarınızla ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda bize ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım