Çatı Temizliği Üsküdar

Çatı Temizliği Üsküdar

Çatı Temizliği Üsküdar

          Çatı temizliği Üsküdar bölgesinde verdiğimiz çatı uygulamaları arasındadır. Çatı inşası, çatı bakım ve onarımı, çatı servisi, çatı aktarma, çatı oluk yapım ve temizliği, ses ve ısı yalıtımı gibi çeşitli çatı işlerimiz arasında çatı temizliği de bulunur. Çatı temizliği Üsküdar ilçesi için hizmet alımı yapmak istiyorsanız, bizimle görüşmeden karar vermemelisiniz.

Çatılar, ister açık yani teras ister kapalı çatı olsun dış dünyanın etkileri sebebiyle çeşitli maddelerin birikmesi sonucu kirlenir. Bu kirlenme çatının her alanında görülebileceği gibi farklı içerikte de olabilir.

Çatıların kirlenmesinin en önemli sebebi diğer binaların bacalarından çıkan yakıtlardır. Özellikle kömür yakılan binaların bacaları, tıpkı ağır bir sanayi kuruluşu gibi diğer çatıları siyaha boyar. Zamanla biriken bu is ve kir çatıların hem içini hem de çatı örtüsünü kirletir. Eğer kapatılarak kullanılan bir çatı varsa bu is ve kir çatıda bulunan her şeye sirayet edecektir.

Çatılar ayrıca rüzgarın getirdiği çeşitli maddeler sebebiyle de kirlenirler. Yapraklar, poşetler, uçurtmalar veya şiddetli rüzgarların önüne kattığı her şeyi çatınızda görmeniz mümkündür. Ayrıca çatıya yuva yapan kuşların pislikleri de hem çok kötü kokulara hem de binanın zarar görmesine sebep olur. Özellikle teras çatılarda veya çatı örtüsü altına su sızıntısının olduğu hallerde ıslanan kuş pislikleri siyah bir boya misali binaya sızarak çok çirkin bir görüntüye ve kokuya sebep olur.

Tüm bu hallerde profesyonel bir uygulama ve gerekli ekipmanla çatıların temizlenmesi gerekir. Çatıların ne tür bir madde ile kirlendiğinin profesyonel çatı temizliği yapan kişiler için farkı yoktur. Kirliliğe sebep olan duruma uygun malzeme ve aletlerle çatının temizliğini gerçekleştirerek can sıkıcı ve hasar verici bu durumdan kurtulmanızı sağlarlar.

Çatı temizliği Üsküdar hizmetlerimiz titiz ve kalifiye ustalar tarafından gerçekleştirilir. Çatılarınızın kirlenmesinden ve bu yüzden hem estetik hem de fiziki olarak zarar görmesinden rahatsızsanız, uygulama ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz. En kısa zamanda kontrol sağlayarak gerekli işleme başlayacak ustalarımız, size tertemiz ve güvenli bir çatı bırakarak işlerini tamamlayacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım