Çatı Membran Kadıköy

Çatı Membran Kadıköy

Çatı Membran Kadıköy

Çatı membranı her zaman karşılaşmadığınız bir kavram olduğunu biliyoruz öncelikle membranın ne olduğunu açıklamamız gerekiyor. Çatı membranı Çatınızı su ve kar gibi dış etkenlere karşı koruyan önemli bir izolasyon malzemesidir. Bir çok farklı çeşidi, uygulaması ve uygulama alanı mevcut olan membran , bir çatıcının bilmesi gereken en önemli uygulamalardan birisidir. Çatı membran Kadıköy dendiğinde diğer tüm çatı işlerinde olduğu gibi çatı membran konusundada bizleri tercih edebilirsiniz. Çatı ustalarımızı membran konusunda sizlere garantili uygulamalar ile yardımcı olmaktadırlar. Çatı membranı binalarınızı dış etkenlere koruyan en önemli unsurlardan birisi olduğu dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Membranın zemine düzgün yapışması , membranlar arası bağlantının iyi yapılması gerekmektedir. Membran uygulaması düzgün yapılmadığı taktirde ileride doğabilecek sorunlarla başa çıkmak çok daha zor olacaktır.

Eğer çatınızda sonradan bir akıntı hissediyorsanız şayet bunun başlıca kaynaklarından birisi bu membran uygulamasıdır. Zamanında düzgün bir şekilde yapılmayan membran arasından giren sular binalara ciddi anlamda zarar verebilir. Özellikle kar yağışlarında bu problemler çok daha hızlı kendini göstermektedir. Çatı kalan kar yavaş yavaş erirken altındaki zemine de zarar vermektedir. En ufak bir açık bile bu kar sularının içeriye girerek binaya zarar vermesi için yeterlidir. Çatı membranı sadece kiremitler altında değil aynı zamanda açık çatı teraslarında da kullanılmaktadır. Çatı membran konusunda firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Membran kaplayacağınız alana en uygun membran seçimini ve uygulamasını bizden öğrenebilirsiniz.

Çatı membranı kiremit döşemeye veya çatı temizliğine benzememektedir. Onun için bu şekilde bir probleminiz var ise mutlaka işinin ehli çatı membran ustaları ile çalışmanızda fayda vardır. Çatı membranı ısıtılarak uygulanan bir iştir. Önce membran uygulanacak alan temizlenir, membranın bereye uygulanacağı tespit edilerek membran ölçüleri belirlenir. Sonrasında ise membran serilerek ısıtma yöntemi ile uygulama başlar. Bu uygulama sırasında eğer ısı az verilirse membran zemine yapışmaz eğer fazla verilirse membran olduğunda fazla erir ve mukavemetini kaybeder. Bu yüzden membran yapıştırmak ayrı bir ustalık ister. Gerek referanslarımızdan gerek hazırlamış olduğumuz videolardan bu konuyla ilgili daha detaylı bigi alabilir firmamız hakkında bir görüş sahibi olabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım