Komple Çatı Tadilatı

Komple Çatı Tadilatı

Komple Çatı Tadilatı

Çatı işlemleri arasında komple çatı tadilatı oldukça yorucu ve yoğun bir alanı temsil eder. Komple bir bakım ve onarım söz konusu olduğu için bu alanda birçok işlem ön plana çıkar bunlar arasında

  • Kiremit aktarma
  • Çatı oluk
  • Çatı örtüsü
  • Duvar işler
  • Genel kiremit onarma

Daha birçok işlem yer alır. Her biri için alanında uzman olan kişilerin çalışması da ayrıca önemlidir. Bizler bu konuda her alan için alanında uzman olan ustalara yer veririz. Ayrıca tüm süreci titiz bir şekilde tamamlayarak sorunsuz bir işlemi sizlere sunarız. Bu konuda bizlere güvenerek çatı alanında her türlü işlerinizi tarafımıza emanet edebilirsiniz. Çıtalamadan su yalıtım malzemesine kadar her işlem kusursuz bir şekilde yerine getirilir. Ayrıca zor işlerden olan çatı oluk işi için asma ve gizli oluk olacak şekilde iki sisteme de sahip bir işlem uyguluyoruz. İlk aşamada tüm olukları tamir ederek diğer işlemlere geçiyoruz.

Çatı tadilatı İşlemleri

Komple çatı tadilatı içinde yer alan çatı örtüsü işlemi daha estetik ve göze hitap eden işleminin yanında ustalık isteyen bir alanı kapsar. En iyi su yalıtım işlemini uygulayarak çatı örtüsünü dikkatli bir şekilde alana yayıyoruz. Askılı çatı da denilen bu işlemle çatıyı baştan aşağıya kapatıyoruz. Bu işlemi yoğun olarak uyguluyoruz. Çünkü her türlü dış etkilere karşı dayanıklı bir yapı oluşturmayı amaçlıyoruz. Aynı şekilde kiremit işlemine geçerek aradan buhar ya da ısı geçişini engellemek için gerekli işlemi uyguluyoruz. Kimi çatılar belli bir duvar aralığına da sahip olduğu için duvar işlemini de özenle yerine getiriyoruz. Duvarlar özellikle hava veya yağmur geçirmeyecek şekilde dizayn edilir. Böylece rutubet de önlenmiş olur. Çünkü rutubetli alanlar insan sağlığı için de oldukça tehlikelidir. Tüm bunları göz önünde tutarak gerekli işlemi uyguluyoruz. Komple çatı tadilatı alanında bu ve daha birçok işleme yer vererek eksiksiz bir süreci sizlere sunuyoruz. Aklınıza takılan ya da herhangi bir işlem için yetkili servisimizi arayarak daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım