Membran Ustası

Membran Ustası

Membran Ustası

Membran ustası olarak çatı alanında her türlü işlemi yapma yetkisine sahibiz. Özellikle çatı aktarma veya aralıkları kapatma gibi tüm işlemlere sahibiz. Sizler de çatınız için neye ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda bizlerden gerekli desteği alabilirsiniz. Membran ustası olarak bizler en geniş çatı alanlarını bile gözden geçirip gerekli teftişi sağlarız. Teftiş sonunda neye ihtiyaç duyuluyorsa ona uygun bir plan ve program çerçevesinde işleme geçeriz. Bizler deneyimli bir ekip olduğumuz için ilk olarak plan hazırlayıp gerekli eksiklikleri görüp ona uygun bir çalışma başlatırız. Böylece daha sağlam ve etkili sonuçlar ortaya çıkartırız. Sizler de bu konuda gerekli desteği bizden alıp anında işlem hızımızla tanışabilirsiniz. Alanında en deneyimli ekip olarak ilk aşamada tüm kiremitleri gözden geçirip tüm aralıkları ve boşlukları onarırız. Boşluklar onarılmazsa yapılan her işlem boşa gidebilir. İlk iş olarak kiremitleri onarıp boşlukları doldurmaktayız. Böylece kar ve yağmur sularının akması gibi sorunların önüne geçeriz.

Membran Ustası ve İşlemi

Membran ustası olarak çatı alanında en zorlu işlemleri bile yapma gücüne sahibiz. Bu alanda gerekli alt yapıya sahip olduğumuz için hiçbir şekilde zorluk çekmeden her işlemi rahatlıkla uygulayabiliriz. 250 ve 300 mm tabakaya kadar giden geniş bir uygulama alanını bile elden geçirebiliriz. Her alan belli ölçümden geçerek işlem görür. Bizler buna önem vererek gerekli ölçümü yapıp anında zaman kaybetmeden işleme başlıyoruz. Çatı izolasyonu alanı içinde belli belli yönetmeliklere uyarak işlem yapıyoruz.

Baştan sağma bir işleme yer vermiyoruz. Isı iletkenliğine uyum sağlayan bir alana sahip olduğumuz için çatı panosunu sağlam bir yüzeyle oluşturuyoruz. Her mm’lik alanlara uygulanan işlemlerimiz vardır. Izole derecimiz oldukça geniştir. Çatı izolasyonu yaparken her türlü işleme dikkat ederek gerçekleştiriyoruz. İzole edilen alanlar gerekli bakım ve onarımdan geçtiği için uzun süreli kullanımlar için sizlere uygun hale getirilir. Membran ustası olarak bizlere geri dönüş sağlayıp herhangi bir işlem için tarafımızla görüşebilirsiniz. İletişim adresimize ulaşıp bizlerden gerekli bilgiyi alıp anında işlemlere başlama olanağını bizlere sunabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım