Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Ses Yalıtım Malzemeleri

Firmamız ses yalıtım malzemeleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Malzemeler, yalıtım yapılacak alana göre farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde birinci sınıf kaliteli yalıtım malzemeleri ile üretilmektedirler. Sesi ve gürültüyü adeta bir sünger gibi emen bir sisteme sahip olmak isterseniz firmamızın sizlere sunmuş olduğu avantajlı ürünlerimizi inceleyebilir, sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi verdiğiniz andan itibaren hızlı bir şekilde tarafınıza ulaşımı sağlanmaktadır. Ürün stoklarımız her daim canlı tutulduğu için stok problemi yaşatan firmalar ile hizmetlerimizi karıştırmamanızı öneririz. Her zaman için kalıcı çözümlerle sizlerin yanında olma gayesi içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Firmamız tarafından satışı gerçekleştirilen ses yalıtım malzemelerinden başlıcalarını tanımanız amacı ile kısa bir açıklama yapmak istiyoruz. Akustik süngerler adı verilen malzeme, farklı boyutlarda ve şekillerde üretilen, kullanım alanına göre şekli istenilen boyutu ayarlanabilen, ses yutma ve dağıtma özelliği sayesinde sizleri gürültü problemlerinden kurtarma amacı ile üretilmektedir. Akustik süngerlerin birkaç tane çeşidi bulunmaktadır. Bunlar, Pu Firend Sünger, Rebounded akustik Sünger, Basotect akustik sünger, F26R akustik sünger olarak karşımıza çıkmaktadır. Sesi yansıtma ve yutma özelliğine sahip olan ahşap akustik paneller de yine kullanım alanlarına göre birkaç çeşide ayrılmaktadır. Bunları da kendi içerisinde, yutucu ahşap akustik paneller, yansıtıcı ahşap akustik paneller, hem yutucu hem de yansıtıcı olan akustik paneller olarak ayrılmaktadır. Bir de konutlarda özellikle tercih edilen iç yatılım malzemesi olarak kullanılan, titreşim ve darbeyi emen dışa ses çıkmasını engelleyen malzemeler bulunmaktadır. Bunlar da yine kendi içerisinde, kauçuk şilte, mantar şilte ve mantar ve kauçuk bir arada şilte olarak kullanıma sunulmaktadır. Birde özel olarak sesin dışarı çıkmasının yasak olduğu alanlarda kullanılan özel malzemeler bulunmaktadır. Bunlar da phonestar ses yalıtım levhası, ağır ses bariyeri, gürültü perdesidir.

İhtiyaca göre şekillenen ve birden çok çeşidi bulunan ses yalıtım malzemelerine ihtiyaç duyduğunuz anda, bütçenize uygun, sizleri gürültü gibi büyük bir sorundan kurtaracak çözümleri sunan firmamız ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Kaliteli ve güvenli malzemeleri bünyesinde bulunduran firmamız müşterilerimizin memnuniyeti için hizmet veren, sektörün öncü firmalarının başında yer almaktadır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım