Çatı Arası Temizliği

Çatı Arası Temizliği

Çatı Arası Temizliği

Çatı arası temizliği, “tavan arası” olarak nitelendirilen bölümlerin kirden ve pisliklerden temizlenme işlemidir. Çatı araları genellikle binaların en fazla tozlanan bölümlerinin başında gelmektedir. Bu da çatı arasından binanın içine çeşitli pisliklerin gelmesine neden olmaktadır. Firmamız, çatı arası temizliğini profesyonel bir şekilde yaparak binanın kirlenmesinin önüne geçmektedir. Firmamız, çatı arası temizliğinde doğal temizlik malzemesi kullanmaktadır. Bu malzemeler, insan sağlığına zarar vermemektedir. Temizlik sırasında asit ve tuz ruhu kullanmayan firmamız, çatı arasına da zarar vermemektedir. Bu uygulama, hem personele hem de eşyalara zarar vermemektedir. Firmamızın kullandığı temizlik malzemeleri TSE standartlarındadır. Çatı arası temizliğinde işlem sabah saatlerinde başlamakta ve akşam saatlerinde sonlandırılmaktadır. Ancak temizlik işleminde sonuca ulaşmadan personelin bulunduğu yerden ayrılması söz konusu değildir. Bu nedenle ender de olsa temizlik zamanının bitişi biraz daha geç olabilmektedir.

Çatı arası temizliği için yeterli sayıda personel gönderilmektedir. Buradaki amaç, koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Firmamız, çatı arası temizliğinde haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Çatı arası temizliğinde firmamız, oluşacak herhangi bir olumsuz durum karşısında güvence vermektedir. Temizlik hizmeti, deneyimli personel tarafından sunulmaktadır ve işlem, belli bir program çerçevesinde yürütülmektedir. Profesyonel temizlik ekibimiz, en üst düzeyde hizmet verebilecek bilgi ve birikime sahiptir. Çatı arası için kullanılan tüm malzemeleri çok iyi tanıyan, bu malzemelere uygun temizlik kimyasalları kullanan personelimiz, çatı arasını en ince detaylara kadar yapmaktadır. Çatı arasında yer alan ahşaplar da usulüne uygun malzemelerle temizlenmektedir. Organik kimyasallardan meydana gelen temizlik işlemi sonrasında çatı arasında herhangi bir toz ve pislik kalmamaktadır.

Firmamız, çatı arası temizliği yapmadan önce bir keşif gerçekleştirmekte ve fiyatlandırmayı da bu keşfin ardından yapmaktadır. Bu sayede bina sakinlerine sürpriz rakamlar ortaya çıkmamaktadır. Dolayısı ile temizlik hizmeti için fiyat araştırması yapıldığında sürprizlerle karşılaştırmayan firmaların tercih edilmesini tavsiye etmekteyiz. Firmamız, gerek çatı arası, gerekse çatı temizliği konusunda doğru yönlendirmeler yaparak en uygun fiyat ve temizlik hizmetinin sağlıklı bir şekilde alınabilmesini de sağlamaktadır. Firmamızdan çatı arası temizlik hizmeti alabilmek için tek yapılması gereken, müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçilmesidir.

 

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım