ÜMRANİYE ÇATI TAMİR USTASI

Bu satırları okuyorsanız Ümraniye çatı tamir ustası arıyorsunuz demektir. Kış mevsiminin yaklaştığı şu günlerde İstanbul’un zorlu kışına karşı binanızı güvenceye almak ve sağlıklı bir kış geçirmek için yapmanız gereken en önemli şeylerden biri de çatılarınızın kontrolü ve tamir gereken kısımların elden geçirilmesidir. Değişken ve zorlu kış koşulları görülen İstanbul’da hepimizin en önemli değeri evlerimiz. İşten, trafikten, yorgunluktan sonra kendimizi attığımız evimizde özellikle kışın sorun yaşamadan ve sağlıklı koşullarda dinlenmek için evlerimizin dış dünya ile olan bağlantıları konusunda gerekli önlemleri almak zorundayız.

Kapı ve pencerelerin kontrolü, bacaların temizlenmesi, badana – boya gibi kışa hazırlık faaliyetleri arasında çatıların unutulması telafisi güç sonuçlara sebep olabilir. Çünkü diğer tüm bina elemanlarından çok daha önemli alanlar olan çatıların ihmali can sıkıcı bir kış geçirmenize sebep olabilir. Su sızıntısı, ısı kaybı, gürültü gibi atmosfer kaynaklı olaylardan en fazla etkilenen alan olarak çatılar binanızın şapkasıdır. Kendimizi kışın soğuktan ve yağıştan, yazın güneşten korumak için aldığımız önlemleri düşündüğümüzde; aynı ihtiyacın binalar ve çatılar için de geçerli olduğunu unutmamak gerekir.

Ümraniye çatı tamir ustası hizmetine tam da bu günlerde ihtiyacınız olacaktır. Kısa süre sonra başlayacak yağmur, kar ve fırtına gibi atmosfer olaylarına karşı çatılarınızı güvene almak, kış için yapılabilecek en mantıklı uygulamadır. İster doğalgazla isterseniz diğer enerji türleri ile ısının, sorunlu ve bakımsız bir çatı size daima yüklü ısınma maliyeti olarak geri döner. Su sızıntıları da hem sağlıksız ev koşullarına sebep olur hem de ısınmayı güçleştirir. Eğer çatılarınızda tamir edilmesi gereken alanlar varsa, kiremit aktarma veya su sızıntıları gibi konularda yalıtım uygulaması yaptırmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı. Su borularının kontrolü, tıkalı veya hasarlı yerlerin onarılması, su dere ve oluklarının elden geçirilmesi, kiremitlerin aktarılması, baca dipleri ve saçakların yalıtımı gibi konularda çok ekonomik fiyatlara yaptırabileceğiniz uygulamalar ile rahat ve konforlu bir kış geçirirsiniz.

         Ümraniye çatı tamir ustası hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Ekonomik fiyat ve profesyonel uygulamalarımızdan memnun kalacağınıza eminiz.

ÜMRANİYE ÇATI TAMİR USTASI

ÜMRANİYE ÇATI TAMİR USTASI        

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım