Tavanda Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?

Tavan ses yalıtımı

Tavan ses yalıtımı

Tavan ses yalıtımı için hangi malzemeleri kullanacağınızı, bu işlem için gerekli yardımcı malzemelerin ne olduğunu, miktarlarını, işçilik ücretlerini ve malzeme ücretlerini, kısacası işlem yapılacak yapının tavanı için kullanılacak olan tüm bilgileri sitemizde bulmanız mümkündür. Daha detaylı bir bilgi talebinde bulunmak isterseniz, firmamıza e mail ya da telefon aracılığı ile de ulaşmanız mümkün olmaktadır. Konutların tavanlarına uygulanan yalıtım işlemi üst komşudan gelen, koşuşturma, ayak sesi, masa sandalye, koltuk sesi gibi titreşimli seslerin önüne geçme maksadı ile yapılmaktadır.

Firmamız tavan ses yalıtımı konusunda oldukça kaliteli malzeme ve işçilik ile hizmet vermektedir. Yalıtım için kullanılan malzemeler genel olarak, ses yalıtım süngeri, kauçuk bariyer, kauçuk sünger, akustik sünger ve yardımcı malzemelerdir. Uygulamada sayılan bu dört yalıtım malzemesini de kullanmanız halinde bir daha tavandan gelecek olan sesleri asla duymazsınız. Oldukça sağlıklı ve kaliteli malzemelerden üretiliyor oluşları, firmamızın usta elleri ile buluşması neticesinde ortaya mükemmel sonuçlar çıkmaktadır. Firmamızın tecrübesi sokak sokak, ilçeden ilçeye dolaşmakta olup, ismimiz her yerde duyulmuştur. Firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin aracılığı ile de daha birçok müşterimize hizmet götürmekteyiz. Ses yalıtım süngerleri bariyerli ve düz olmak üzere iki çeşit olup, her ikisi de tavan yalıtımında kullanılabilir. Tavan yalıtımı en doğru şekilde binaların henüz tamamlanmamış olduğu inşaat süresinde olduğu zamanda yapılmaktadır. Sonradan yapılan tavan yalıtımları tam olarak sesi kesmeyebilir. Ancak kullanılan malzemenin ağırlığını arttırmanız halinde ve konusunda tecrübeli olan ustalara işi teslim etmeniz halinde mevcuttaki konutlarınız için de gönül rahatlığı ilçe yalıtım yaptırabilirsiniz. Firmamız gerek inşaat aşamasında olan, gerekse bitmiş konutlar, eski konutlar gibi dairelerin de tavan ses yalıtımına olanak sağlamaktadır.

Firmamızdan tavan ses yalıtımı talebiniz olduğunda tarafımızla iletişime geçmenizin hemen akabinde tarafınıza randevu verilerek adresinizde keşif yapılması gerekmektedir. Keşif,  uygulama yapılacak alan hakkında bilgi sahibi olmak, adresi öğrenmek, ölçü alarak malzeme teminini bu ölçüler ışığında sağlamak için yapılmaktadır. Keşif yapılmadan sadece sizin verdiğiniz ölçü bilgileri ile gelindiğinde malzeme eksiğinin çıkması muhtemel olması sebebi ile ücretsiz keşif hizmeti gerçekleştirildikten sonra uygulama için gün verilir. Size verilen gün ve saatte adresinizde olarak hizmetimizi yine size verilen süre içerisinde tamamlayıp, dairenizden çıkmaktayız.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım