Teras İzolasyonu

Teras İzolasyonu

Teras İzolasyonu

Teras izolasyonu yaptırmak isteyenlerin başlıca sebebi alt katta yaşan kişiye gürültü gitmesin ve eğer ki terasta oturuyorsanız diğer insanları rahatsız etmemek için bu sisteme başvurmaktadırlar. Teras veya çatıların üstleri kapatılarak kuş, kar, yağmur gibi etkilere karşı veya üst kısmı kapatılmayarak direk olarak güneş, kar, yağmur gibi etmenlerle karşılaşmaktadır. Bunun için daha dayanıklı ve sağlam bir yalıtım sistemi kurulması gerekmektedir. Teras çatı yalıtım levhası sayesin de hiçbir zorluk çıkmadan kolayca bunu sağlayabilirsiniz.

Teras izolasyonu yapılırken dikkat edilen başlıca şeyler ısı kayıp ve kazançlarıdır. Bununla beraber ısıdan dolayı gerilmeler ve yükler olacağı için sıkıntılar çıkartabilir. Yapılacak olan yalıtımı korunması ve yapılan yalıtımın kullanım süresini arttırmak gerekmektedir. Kullanılacak teras çatı yalıtım levhası en doğru biçim de seçilmelidir. Isı iletimi, yangına karşı korunaklı, basma dayanaklığı, su buharı gibi etkenlere de korunaklı olması gerekmektedir. Ürünün kalitesini bunları göz önünde bulundurarak seçmelisiniz. Kullanılacak malzemeler sayesin de hem ısı hem de ses yalıtımını yapmış olacaksınız.  Bu kullanılan levhalar ve keçeler çürümediği ve koku yapmadığı için sizleri artıya çıkartacaktır. Hem boşluk bırakmadan uygulanacak hem de esnek yapısı ile köşelere kolayca yerleşebilir.

Teras izolasyonu yapacağınız zaman ekonomik fiyatlara uygun kalitede bulunarak yapı değerini arttırabilirsiniz. Farkını zaten kısa zaman içerisinde anlayacaksınız. Ek olarak ise çatıda bulunan betonların hava almasını sağladığı için bunların da ömrünü uzatmaktadır.

Teras izolasyonu olarak DDP teras çatı levha serisi üst düzeyde yalıtım performans alacaksınız. Avrupa standartların da desteklenen ve yangına karşı korunaklı olduğu için yüksek termal performansı gösterilmektedir. 30 kPA basma dayanımı, 40 kPa basma dayanımı ve 50 kPa gibi yüksek ses yalıtımında çeşitli DDP teras çatı levha bulunmaktadır.  Firmalar ile iletişime geçerek veya mayıs ayındaki yapı fuarlarına giderek bilgi almanız mümkündür. Bununla beraber firmalardan profesyonel ekiplerle görüşerek terasınıza hangi kalitede ve ne kadar alana ses yalıtımı yapmanız gerektiğini öğrenerek sizler de bütçenize uygun sistemleri yaptırabilirsiniz. Bu saye de günlük yaşantınızın rahatladığını ve kolaylaştığına şahit olacaksınız.

Teras İzolasyon Malzemeleri

Teras izolasyon malzemeleri olaraktan sizlere verdiğimiz ısı yalıtımları, ses yalıtımları ve su yalıtımlarında kullandığımız bu ürünler son derece kaliteli, güvenli ve sağlıklı malzemelerdir. Sizlere firmamız olaraktan günlük yaşantınızda çektiğiniz çileleri son verme garantisi veriyoruz.

Teras izolasyon malzemeleri olaraktan sizlere sunduğumuz bu kaliteli izolasyon malzemeleri uygun fiyatlara ve profesyonel ekiplerimiz ile beraber hizmet etmekteyiz. Isı izolasyonları için malzemelerimiz cam yünleri, bakalitli yünler, taş yünleri, çeşitli ısı yalıtım levhaları, extrüde polistren ısı yalıtım levhaları, cam köpükleri, fenol köpükleri olarak birçok çeşitli malzemeler kullanmaktayız. Bu malzemeler yanmaz olup sağlığınızı etkileyemeyecek ve ekonominizi sarsmayacak türdendir. Bir diğer yalıtım olarak ise ses yalıtımı yapmaktayız. Dairelerinize, toplantı salonlarına, müzik salonlarına, kalorifer dairelerine ve teraslara ses yalıtımları yapılmaktadır. Ses yalıtımlar malzeme olaraktan 3 çeşide ayrılmaktadır. İlk olarak yapı yalıtımı diye geçen ses izolasyon malzemeleri olaraktan ise delikli alçı panolar, delikli metaller, delikli ahşaplar, ahşap yünleri, yumuşak poliüretan esaslı köpükler ve keçeler gibi ürünler bulunmaktadır. İkinci olaraktan ise yalıtım camı üniteleridir. Bu ses yalıtım çeşidi olaraktan ise akustik laminasyonlu camlar kullanılır. En son ise ses izolasyon malzeme çeşidi olaraktan teknik yalıtım olup bu alanda kullanılan ses yalıtım ürünleri ise camyünü, tasyünü, polietilen, poliüretan, kauçuk köpüğü, yaylar, askılar ve susturucular gibi malzemeler kullanarak sesleri kolayca engelliyoruz. İster dışarıya fazla ses çıkmaması için isterseniz dışarıdan fazla ses gelmemesi için sizlere yardımcı oluyoruz.

Teras izolasyon malzemeleri içerisin de son olaraktan su yalıtımı yapmaktayız. Terasınıza, çatınıza ve balkonlarınıza kaliteli ve sağlam yalıtım yaparaktan betonarme yapı, şap ve kale bodur gibi malzemeler kullanarak sizlerin ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktayız. Fayanslarda oluşan çatlaklar veya aralarının açılması gibi durumlarda sular sizlere veya alt kata çok sıkıntı vermektedir. Bizlerde sizlerin bu sıkıntınızı halletmek için uzman ustalarımızla beraber uzun vade de kullanabileceğiniz darbelere karşı dayanıklı su yalıtımları yapmaktayız.

Teras izolasyon malzemeleri sayesin de sizlerde günlük yaşantınızın düzene girdiğini ve konforlu bir hayat sürmeye devam etmenin keyfini sizlere sunuyoruz.

Teras İzolasyonu Nasıl Yapılır?

Teras izolasyonu nasıl yapılır? sorusu günümüzde oldukça sorulmakta olan sorulardan birisidir. Özellikle son yıllarda hizmetini vermekte olduğumuz en büyük hizmetlerden birisi şüphesiz teras izolasyonu olmaktadır, teras izolasyonları yapılırken öncelikle su akıntısı gibi şikayetler engellenmek amaçlanır ardından ise bu sorunlarının önlenmesi için birtakım çalışmalara başlıyoruz bu çalışmalardan ilki genelde teras izolasyonu olmaktadır.

Teras izolasyonu nasıl yapılır?  Konusunda diyeceklerimiz arasında yer alan teras su kaçağının çözümü olarak karşımıza çıkan bu yöntemde yağmurluk ve kumaşlar kullanılarak içerisinde suyun içinde beklenmesi amaçlanır.  Ardından teras ya da çatı izolasyonu yapmak için 4 aşamalı bir izolasyon yöntemi izlenmektedir. Bu yüzden şöyle olur teras ya da bazı konularda daha önce yapılmış işlemleri yani fayansları kaldırarak beton tablalar kullanılmaktadır. Daha sonrasında teras üzerinde bulunan yağmur giderleri silikon sürünülerek montaj yapılarak komple yenilenme hizmeti yapılır. Günümüzde yapılan teras zemin kat Çift bileşen sürme izolasyon karışımı sürülür ardından ise kurumaya bırakılır.

Teras izolasyonu nasıl yapılır? konusunda karşımıza çıkan diğer bir avantajlı yöntem ise fayans döşemesi olmaktadır.  Fayans döşemesi etrafımızda ki bulunan su kaçağı engellemek amacıyla yapılarak kapatılır ardından yapılan kurutma işleminden sonra teras basınç izolasyonu yapılır. Bununla birlikte malzeme katman bir şekilde yatay ve dikey olarak sürülür. Bu işlemlerde tamamlandıktan sonra terazi zemin izolasyonları bitirilerek fayans konusuna geçilir teraslar diye de balkonu anda kullanmakta olduğunuz falan seçimleri oldukça önemli olup dış bölümüne kalmaktan fayanslar mutlaka güneşe ya da soğuğa mutlaka dayanıklı olması gereklidir. Günümüzde yer alan fayans firmaları arasında iyi ve kaliteli bir araştırma yapılarak tercih edilen fayanslar kalekim sürülerek işlemlerine gerçekleştirilir.

Fayans işleri bittikten sonra hisse fayans aralarına temizlenerek silikonlu derz hizmeti verilmektedir. Bunun yanında iyice fayans aralarına yerleştirilen bu derzler güzel bir görünüm sunmaktadır. Firmamıza kullanılan çiftleşen teras izolasyon malzemeleri mutlaka kritiğini almakta olup sizlere kaliteli bir hizmet için kullanılmaktadır firmamız tarafından gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerimiz garantili olup sizler için gerçekten hizmet konusunda özen gösterilmektedir.

Teras İzolasyonu İstanbul

Teras izolasyonu İstanbul hizmetimiz tamamen doğru ve kusursuz bir şekilde yapılarak sizlere en iyi şekilde hizmet verilmektedir. Bilindiği üzere su yalıtımı uygulaması doğru bir malzeme olmaz ise temaslarda sık sık su sızıntısı gibi olumsuzluklara neden olacaktır. Bunlardan dolayı teraslarda yapılmakta olan su yalıtımı için mutlaka polyurea adı verilen uygulama uygulanmalıdır. Teraslarda meydana gelmekte olan polyurea uygulamasında zemin fark etmeden tek parça olarak bu uygulamada gerçekleşmektedir.

Teras izolasyonu İstanbul hizmetimiz boyunca sizlere doğru bir hizmet anlayış gerçekleştirilmekte olup teras izolasyonu konusunda doğru bir işlem yapılmaktadır. Çünkü doğru bir şekilde yapılmayan iş gerçekleştiği takdirde su sızıntısı kaçınılmaz bir hal alarak su teraslarda derz aralarında hatta zamanla aşınmalarda da çok büyük rol oynayacaktır. Bundan dolayı firmamız tarafından yapılan izolasyon uygulaması tamamen garanti kapsamı içinde yapılmaktadır. Teras izolasyonu doğru bir şekilde yapıldığında bilindiği üzere hiçbir sorun meydana gelmeyecek ve maddi açıdan da hiçbir kayıp gerçekleştirilecektir fakat kaçan su eğer meydana gelir ise alt katlardaki tavanlarda bile kararma yaratarak birçok kişiye olumsuz etkisini gösterir. Bundan dolayı bu hizmetlerde mutlaka kaliteli bir hizmet firma ile çalışılmalı ve daima araştırma yapılmalıdır.

Teras izolasyonu İstanbul firmamız tarafından yapılmakta olan kaliteli sprey polyurea uygulamasında birçok neden vardır. Bu yöntemin kullanım nedenlerinden en önemlisi ise dayanıklı olması ve kimyasal açıdan deforme gibi hiç bir durumunun meydana gelmemesidir, yani özetleyecek olursak sprey polyurea uygulaması teras su izolasyonu açısından oldukça karlı bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Teras İzolasyonu İstanbul firmamız bu alanda gerçekleştirmekte olduğu tüm hizmetlerinde hemen hemen herkesin memnuniyeti ile karşılaşmış olup tüm hizmeti anlayışı boyunca sizlere en iyi şekilde hizmet verme prensibini belirlemiştir. Güler yüzlü hizmetiyle uzman kalitesi birleşince firmamız tarafından yapılmakta olan tüm hizmetler uzman bir hal almaktadır. Eğer sizin de bu tarz sorunlarınız bulunmakta ise 7 /24 açık olan firmamız ile iletişime geçebilir ve bu alanda en iyi hizmet anlayışından çok kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Teras İzolasyonu Fiyatları

Teras izolasyonu fiyatları konusunda da yenilmeden önce mutlaka sınıflandırılması dikkat edilmesi gereklidir sınıflandırmaya göre yapılmakta olan fiyatlandırma sonucunda birçok sonuçlarına karşılaşmaktayız. Günümüzde gerçekleştirmiş olduğumuz kalıcı teras izolasyonu konusundan bahsedecek olursak polyurea % 400 esnek yapıya sahip olduğu bilinmekte olan uzun ömürlü su izolasyon uygulaması sağlamaktadır. Artı derecede sıcak ve soğuk olabilmekte olan dayanıklık ise oldukça yüksektir. Bundan dolayı ömürlük kılıcı izolasyonu sağlamaktadır.

Teras izolasyonu fiyatları firmamız tarafından ele alındığında zaman tamamen uyguladığımız tüm hizmetler kaliteli bir şekilde gerçekleşmekte olur sizler için en profesyonel ekiplerimiz ile çalışmaktayız yaptığımız Bu işlemlerde zemine uyguladığımız polyurea sayesinde istenilen renkte koruyucu boya ile boyanarak müşteriye ve zevkine uygun bir şekilde izolasyon imkanı sunulmaktadır Bunun yanı sıra zemin kaplamalarında da tercih edilmekte olan polyurea dekoratif amaçlı da tercih edilir müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte olan izolasyon sonucunda terasa tekrar fayans yaptırma gibi özellikler bulunmamaktadır fayans yaptırmak isteyen müşterilerimiz polyurea izolasyon üzerine fayans yaptırmak isterse bu alanda da kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Polyurea uygulama alanlarından bahsedecek olursak bunlar teraslar çatılar su olukları depolar hatta diğer her alanda uygulanmaktadır.

Teras izolasyonu fiyatları konusuna dikkat edecek olursak bu alanda genel olarak metre ve yüksekliğine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra geçici olan izalasyon vermek istemiyor iseniz mutlaka bunun yerine kalıcı polyurea kaplamasını tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Geçici teras izolasyonu ne kullanılmakta olan poliüre dışındaki izolasyon ürünleri mevcut olduğu bilinmektedir. Bu ürünler firmamız tarafından uzun ömürlü olmasa bile en az ilk yılları etmekte olduğu biliniyor. Güneş ışınlarına dayanan olmasına rağmen sözünün uygulanmasını fiyatlandırmada daha uygun bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bundan dolayı kaliteli bir işlem istiyor iseniz mutlaka kalıcı teras izolasyonunu tercih etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda size sunulan bu hizmet tamamen kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Teras izolasyonu fiyatları konusunda net bir sayı almak istiyor iseniz bizimle iletişime geçerek firmamız tarafından gerekli bilgileri ile İstediğiniz türde bir hizmetten yararlanabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım