Teras Su İzolasyonu

Teras Su İzolasyonu

Teras Su İzolasyonu

Teras su izolasyonu hizmeti sunan firmamız sizlerin teraslarınızda veya çatılarınıza kaliteli ve güvenilir malzemelerimizle beraber deneyimli ustalarımızla farkımızı ortaya koymaktayız. Teras ve çatılarınızda seramik, beton ya da kaplama malzemelerin de bulunan çatlaklar ve yarıklar da oluşan su birikintileri sizlerin konforunu engellemektedir. Biz de firmamız olarak sizlere yardımcı olmak için varız.

Teras su izolasyonu için özel poliüretan, polyurea ve bitüm gibi polimer maddelerden yapılmış likit ve püskürtme yardımcılığı ile sorunlarınızı çözmekteyiz. Türkiye de verdiğimiz bu kaliteli ve özverili hizmetimiz sayesin de firmamızın farkını anlayacaksınız. Ekonomik olması için polimer katkılı su yalıtımları yapılmaktadır. Bununla beraber bitüm su izolasyonları da yapılmaktadır. Bu yapı kauçuk olup esnek bir yapıdadır. Ancak bu malzemenin güneşe karşı ve kimyasal maddelere karşı sıkıntıları vardır. Polyurea su yalıtımı ise iki katlı olup son teknoloji ile yapılmakla beraber esnek ve mükemmel yüzeysel kaplama ile güneşe, darbeye ve kimyasallara karşı dirençli bir malzemedir. En kaliteli ürünümüz olup uzun vadeli su yalıtımı olaraktan sizlere bu ürünü sunmaktayız.

Teras su izolasyonu yapılırken mekanik darbelere karşı dayanıklı, asitlere karşı dayanıklı, yüksek elastikiyetli olup ve güneş ışınlarına karşı koyabilmesi gerekmektedir. Su yalıtımları sayesin de çatlaklar korunarak hem ısı yalıtımı hem de yangınlarda yanmaz özelliği ile sizleri korumaktadır. Yüzeyin geniş olmasından dolayı ve eğer yağış fazlalığı olması durumun da gerekli sayı da giderler yapılarak ve eğimlerle beraber sizlerin sıkıntılarınıza yardımcı olmaktayız.

Teras su izolasyonu en temel nedeni betonlar yapılarında, şaplarda ve kale bodurlarında su yalıtımı olmadığından sizlere sıkıntı olmaktadır. En başta yapılan binalarda sürekli olarak binanın oturmasından dolayı kılcal çatlaklıklar oluşmaktadır. Daha sonra bu çatlaklar büyüyerek su akıntılarının da artmasına neden olarak sizleri zor durumda bırakacaktır. Bizlerde sizlerin mağdur olmamanız için elimizden geleni yapmaktayız. Firmamız aynı zaman ısı yalıtımları ve ses yalıtımları ile de uğraşmakla beraber kusursuzca su yalıtımları da yapmaktayız. Firmamız sayesin de sizlerin günlük yaşantınızı engelleyen durumlar ortadan kalkarak sizler tekrardan konforlu ve rahat bir yaşam sürebileceksiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım