Ekonomik Çatı Yapımı

Ekonomik Çatı Yapımı

Ekonomik Çatı Yapımı

        Ekonomik çatı yapımı demek ucuz malzeme ve kalitesiz işçilikle düşük bir fatura çıkarmak değildir. Bilakis en iyi işçiliği, en doğru malzemeyi kullanarak en uygun fiyata sunmak demektir. Bu yüzden ucuz çatı yapılır iddiasında olan firmalar ve ustaların acemi işçilik ve üçüncü sınıf malzeme ile sizi yanıltmasına müsaade etmemenizi tavsiye ederiz.

Ekonomik çatı yapımı için çalışacağınız çatı firmasından önce, çatınızın tam olarak neye ihtiyacı olduğunu yani nasıl bir çatı gerektiğini belirlemelisiniz. Örneğin çok yağış alan rüzgarlı bölgelerde kiremit çatı yerine membran veya panel çatıları tercih edebilirsiniz. Bu ürünleri metal iskelet sistemi ile çatıya sabitlemek ve çatınızı bu şekilde inşa etmek hem uzun süreli kullanım sağlar hem de sık sık tamirat gerektirmez.

Diğer yandan binanızın taşıma kapasitesine göre çatı kaplama malzemesi seçmeniz de önemlidir. Eski binalarda taşıma kapasitesi düşük olduğu için ağır malzemelerle çatı yapımı binaya ek yük yaratır zaman içinde ciddi sonuçlara sebep olur. Bu tür binalarda ahşap iskelet üzeri membran veya kiremit örtü en doğru tercih olacaktır.

Eğer bu tür tercihler ve tespitler yapma konusunda bilgi sahibi değilseniz veya işi uzmanına bırakarak risk almak istemiyorsanız, çatınızda yapacağımız kontrolden sonra sizin için en doğru çatı inşa malzemelerini ve şeklini belirler ve size bildiririz. Çünkü daha fazla para kazanmak veya kısa zamanda işi bitirmek için müşterilerimizi yanılmak iş ahlakımıza aykırıdır. Ancak doğru malzeme ve projenin en kaliteli ürünlerle en ekonomik şekilde bir çatı haline getirilmesi bizim işimiz. Malzeme tedarikçilerimizden aynı ürünleri çok daha uygun fiyata alır, işçilik ücretimizi makul düzeyde tutarak size ekonomik çatı yapımı hizmetini profesyonel şekilde sunarız.

Çatı yaptırmak istiyor ancak bunun maliyeti konusunda endişe yaşıyorsanız veya ortaya çıkacak çatının kalitesi ve dayanıklılığı ne olacak diye düşünüyorsanız, mutlaka bizimle görüştükten sonra karar verin diyoruz. En kaliteli çatı imalatını en ekonomik şekilde sizlere sağlamak için deneyimli ve işini çok seven bir ekiple çalışan firmamız doğru ve ekonomik bir çatı için en doğru seçim.

HİZMETLERİMİZDEN BAZILARI

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım