Teras Uygulamaları

Teras Uygulamaları

Teras Uygulamaları

Teras uygulamaları binaların en üst yapısı olan terasların yağış, rüzgâr gibi olumsuz durumlarda en çok sorun yaratan kısmı olmaktadır. Bundan dolayı firmamız tarafından size bu alanda kaliteli bir hizmet anlayışı benimsenmiş olup işinin en iyisi uzmanlar tarafından bu hizmet verilmektedir. Bilindiği üzere teraslar kullanım amacına göre değişik amaçlarla tercih edilmektedir. Bu durumu olumsuz etkileyen durumlarda söz konusudur. Binalarda bulmakta olan terasların su ve suyun zararları etkilerinden korumak amacıyla su yalıtım malzemeleri ile yapılmakta olan birtakım teras uygulamaları bulunmaktadır.

Teras uygulamaları firmamızda uzun süre bu alanda çalışmış deneyim ve tecrübe sahibi kişiler tarafından yapılmakta olduğundan dolayı sizler için gerçekleşmekte olacak olumsuzluk gibi durumlar söz konusu değildir. Teras uygulamaları dendiği zaman aklınıza ilk olarak teras çatı uygulamaları gelmektedir. Bu uygulamaların üst katlarındaki ya da açık olan alanlarında birtakım uygulamalar yapılmaktadır bu uygulamada açma, kapatma uygulaması olarak karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra Ç-çelik konstrüksiyon aralarına yapılmakta olan taş yünü ya da alçıpen gibi birçok ahşap lambri çeşidi de bulunmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilmekte olan diğer bir uygulama çelik konstrüksiyon üzeri polikarbon adı verilen uygulama çeşididir. Buna göre yalıtım sıcak soğuk gibi birçok uygulama çok kolay bir şekilde ayarlanabilmekte olup en iyi şekilde müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Teras uygulamaları arasında yer almakta olan teras kapatma uygulamaları da günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir özellikle kış mevsimlerinde tercih edilmekte olan bu uygulama bilindiği üzere buzlanma gibi olumsuz hava durumlarında etkili olmakta olup avantajı bulunmaktadır. Bundan dolayı eni nesil uygulamalar karşınıza çıkan bu uygulama çeşidinde teras kapatma modelleri ile İstanbul ve diğer illerde büyük bir hizmet kapsamı içerisinde  yer almaktadır.

Teras uygulamaları hizmetimizde yer almakta olan diğer bir uygulamamız iste teras üstü kapama uygulamaları olmaktadır Bunlar da teras üstü kapama işlemi uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir bu kapama işlemleri temel nedeni kışın yağan yağmur ya da kardan dolayı oluşan olumsuzluklar olmakta olup günümüzde Fayans derz gibi eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır Bundan dolayı popüler bir şekilde teras üstü kapama uygulamaları tercih edilir. Eğer aklınızda birtakım sorular varsa ya da bu hizmetimizden kolay bir şekilde yararlanmak istiyor iseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım