ÜMRANİYE ÇATI İŞLERİ YAPAN FİRMALAR

ÜMRANİYE ÇATI İŞLERİ YAPAN FİRMALAR

ÜMRANİYE ÇATI İŞLERİ YAPAN FİRMALAR

         Ümraniye çatı işleri yapan firmalar içinde güvenilir ve tavsiye edilen birkaç firmadan biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Ümraniye çatı işleri yapan firmalar arasında akla ilk gelenlerden biri olmak, uzun yıllarımızı aldı.

Çatı firmaları arasında sektörde birkaç yıldan fazla kalanların sayısı oldukça azdır. Büyük kısmı ya birkaç sezon iş yapar ve başka işlere yönelirler yada iş alamadıkları için sektörden çekilirler. Tüm sektörlerde olduğu gibi belli bir alanda uzun yıllar kalmak ve işlerini artırarak devam etmek için özveri ve işine bağlılık gerekir.

Çatı işleri sabır ve emek isteyen işlerdendir. Her ne kadar insan gücü de önemli olsa da, işin asıl kısmı tecrübeye bağlıdır. Tecrübesi olmayan birinin çatı ustası olarak kabul edilmesi veya bu sektörde uzun zaman kalabilmesi mümkün değildir. Ayrıca müşteri memnuniyetini esas almak, verdiği sözleri tutmak, kaliteli iş yapmak, yaptığı işe sahip çıkmak, kaliteli malzeme ile çalışmak gibi çok farklı konunun birlikte değerlendirilmesi gerekir. O yüzden herkes çatı ustası her firma da çatı firması olamaz. Olsa da uzun zaman bu sektörde kalamaz.

Ümraniye çatı işleri yapan firmalar arasında tüm bu vasıfları bir arada bulunduran ve kaliteden ödün vermeden aynı çizgide kalan çok az sayıdaki firmadan biriyiz. Bizim için iş prensipleri her şeyden önemlidir. Para kazanmak adına baştan savma iş yapmak, hak etmediğimiz bir ücreti talep etmek, müşteriyi suiistimal etmek iş ahlakımıza yabancıdır. Önemli olan işini layıkı ile yapmak ve aldığımız parayı hak etmiş olmaktır. Bu bize güvenilirlik ve süreklilik kazandıran en önemli kriterimiz olmuştur.

Çatı işleriniz için uzun uzadıya arama yapmaya, bir sürü firma ile görüşüp zaman kaybetmeye, kötü tecrübeler yaşayarak para kaybetmeye gerek kalmadan en iyi çatı firması ile çalışmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Telefon ile aramanız halinde geliyor, çatınızı yerinde görerek değerlendirme yapıyor ve gerekli işler konusunda detaylı bilgi veriyoruz. Tamamen ücretsiz olan keşif hizmetimiz ile çatınız için gerekli olan veya sizin istediğiniz her türlü uygulamayı sağlayan ekonomik projeler sunuyoruz.

ÜMRANİYE’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım