Her yıl bahar aylarının gelmesi ile oteller, işletmeler, yazlık veya bahçeli ev sahipleri havuz yaptırmak için firma arayışına girer ve yeni havuz fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Yaz gelmeden havuzlarının bitmiş ve kullanıma hazır hale gelmiş olmasını isteyen iş sahipleri için en önemli konu, istedikleri havuzun ne kadara mal olacağıdır.

İlk defa havuz yaptıracak olan kişiler çevrelerine sorarak veya internette araştırma yaparak, havuz maliyeti hakkında yaklaşık bir rakam belirlemeye çalışır. Çünkü herkesin havuz yapımı için ayıracağı bütçe farklıdır. Spor tesisleri ve ticari işletmelerde yapılacak havuzlar olimpik veya yarı olimpiktir. Dolayısı ile daha büyük ve teknik donanımı daha kapsamlıdır. Bu yüzden fiyatları da normal yüzme havuzlarına göre daha fazladır. Ancak oteller daha küçük ve sığ havuzlar da yaptırmaktadır.

Sitelerde ve evlerde kullanılan yüzme havuzları ise daha küçüktür. Derinliği de daha az olduğu için maliyetleri daha düşüktür. Ancak büyüklüğüne ve teknik özelliklerine göre fiyatın artması da mümkündür. Ayrıca sadece havuzun yapılması ve donanımı değil, güneşlenme alanları, çevre düzenlemesi, ışıklandırma, aksesuar kullanımı gibi faktörler de havuz fiyatlarını etkiler.

Bu yılki yeni havuz fiyatları geçen yıla göre az da olsa artmış durumdadır. Dövizdeki yükselme ve enflasyon gibi sebeplerle her üründe olduğu gibi havuz inşasında kullanılan malzemelerde her yıl bir miktar artış görülür. Ayrıca yeni çıkan havuz teknolojileri daha pahalı olduğu için maliyeti daha yüksektir. Tüm bunların dışında, havuzu inşa edecek firmanın talep edeceği miktar da yeni havuz fiyatları konusunda belirleyicidir.

Firmamızda her büyüklük ve özellikte havuz inşası yapılmaktadır. Ayrıca havuz bakım ve tamirat konusunda da servis hizmetlerimiz vardır. Kullandığımız ürünlerin tamamı kaliteli ve garantilidir. İş makineleri, ekipman ve ürün yelpazesi ile sektördeki diğer firmalardan daha kaliteli ve güvenilir hizmet verdiğimiz konusunda iddialıyız. Ekonomik fiyatlarımız ve uzman ekibimizle hayalinizdeki havuzu inşa etmekten memnuniyet duyarız. Projelerimiz, referanslarımız, hizmetlerimiz, çalıştığımız markalar, fiyatlarımız ve ekibimiz hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım