Çatı Onarımı Ataşehir

Çatı Onarımı Ataşehir

Çatı Onarımı Ataşehir

Çatı onarım Ataşehir  yaz kış hizmetinizde. Yağmur özellikle kar gibi hava durumları onarılmaz ise ilerleyen zamanlarda daha çok sıkıntıya sokabilir. Özellikle kar yavaş yavaş eridiği için ve yağmur suyundan daha farklı bir yapıya sahip olduğu için binanızın dış cephe mantolama sistemine zarar verebilir gözle görülebilen hasarlara sebep olabilir. Yeni bir çatı masrafıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Öncelikle çatı onarımı yaptırmadan önce sizin sorunlarınızı dinledikten sonra uzman ekibimizi göndererek çatıyı kontrol ettiriyoruz. Son teknoloji aletlerimizle sıkıntılı bölgeleri tespit işlemimiz kolaylaşıyor. Özellikle kızılötesi ışınlar yayan makinamız sayesinde su sıkıntısı daha kolay bulunuyor. Çatıda su olukları, su gideri, su yatağı, baca diplerini kontrol ediyoruz.

Çatı Hasarları

Çatının iki kısmı bulunmaktadır. Çatı içi ve dışı olmak üzere iki kısmı vardır. Çatı iç kısmı çatının iskele sistemidir. Çatı dışı görünen kısmıdır ve daha fazla hasar olabilir. Tadilat aşamasında çatı dışının yapımı çatı içine göre daha kolaydır. Çatı onarım Ataşehir onarım süresini kısa tutmaya çalışsa bile bazen uygun malzemenin bulunması ve hava şartlarından dolayı onarım süresi uzayabilir. Bu gibi durumlarda sorunlu bölgeyi geçici olarak tamir ederek sorunun iyice büyümesi engellenir. Peki çatının iç ve dış kısımlarında olunan ne tür hasarlar olur?

  • Ahşap merteklerinde çürüme ve kurtlanma olabilir.
  • Baca dibinde alüminyum izolasyon malzemesi yıpranabilir.
  • Su derelerinde eğim hatası olabilir.
  • Kiremitlerde çatlıklar olabilir.
  • Kiremit altı çatı örtüsü yıpranmış olabilir.
  • Sıvalar dökülmüş ve su sızıntısı başlamış olabilir.

ÇATI Onarım Malzemesi

Çatı onarımı güvenliğin yapılmadan önce işçi güvenliğini sağlamak firmamızın birinci önceliğidir. Bundan sonra önceden kullanılan malzeme kaliteli ve uygun ise o malzeme tercih edilmelidir. Eğer uygun değil ise dış görünümüne de bozmayacak şekilde TSE ve CE damgası olan yeni malzemeler tercih edilmedir. Firmamız işçiliğine güvendiği kadar kullandığı malzeme seçimlerine de güvenir. İşimizi en hızlı ve pratik şekilde bitirmeye amaçlarız. Onarım işleminin yapıldığı bölgenin sağlam ve dayanıklı olmasını dikkat ederiz. Uzaman ekibimiz sadece çatı konusunda uzmandır. Çatı onarımı Ataşehir işi sadece çatıdır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım