KADIKÖY ÇATI YENİLEME

KADIKÖY ÇATI YENİLEME

KADIKÖY ÇATI YENİLEME

         Kadıköy çatı yenileme hizmetine mi ihtiyacınız var? Hem ekonomik hem de kaliteli hizmet mi almak istiyorsunuz? Kadıköy’ün en iyi çatı firmasını mı arıyorsunuz? O halde doğru satırları okuyorsunuz. Kadıköy çatı yenileme hizmetlerimiz, sektördeki en iyi uygulamalar arsındadır.

Çatı yenileme, artık kendisinden beklenen işlevi yerine getiremeyen, onarımla da düzelmeyecek durumda olan çatıların yeniden yapılması işlemidir. Uzun yıllar kullanıldığı için yıpranan veya zamanında bakım ve onarımları yapılmadığı için düzelmeyecek şekilde hasar gören çatılarda yapılacak en mantıklı şey yenilemedir. Çatı yenileme, çatının tamamen yıkılarak yeniden yapılması şeklinde olabileceği gibi belli kısımların yenileri ile değiştirilerek düzeltilmesi şeklinde de gerçekleştirilebilir. Önemli olan artık işlevsiz hale gelen ve tamir ile dahi düzelmeyecek olan kısımların doğru tespit edilmesidir.

Zaman içinde çıkan yeni nesil çatı ürünleri ile mevcut çatılarınızdan elde edemeyeceğiniz faydayı sağlamak artık mümkün hale gelmiştir. Örneğin kiremit çatınızın daha kullanışlı bir çatı örtü malzemesi ile değiştirilmesi işlemi de çatı yenilemedir. Mevcut izolasyon uygulamasının piyasaya yeni çıkan, uygulaması daha kolay ve daha yüksek verimlilik sağlayan bir yalıtım ürünü ile değiştirilmesi de yenileme olarak kabul edilir.

Bazı hallerde çatının tamamının yeniden inşası daha ekonomik ve mantıklıdır. Böyle hallerde çatının yıkılarak baştan inşa edilmesi gerekir. Bu uygulama esnasında da en uygun ve verimliliği en yüksek ürünlerle doğru proje hazırlanarak işlem yapılır. Çatı yenileme işi dikkatle ele alınması gereken bir iştir. Gerektiği halde yenilenmeyen kısımlar, uygulamadan beklediğiniz sonucu almanıza engel olacaktır. Daha uygun fiyat teklifi vermek adına bu şekilde proje hazırlayan kişilerle çalışmanız, bir süre sonra çatınızda aynı sorunları yeniden yaşamanıza sebep olur. Bu yüzden çatı yenileme konusunda kiminle çalışacağınız önemlidir.

İyi bir çatı ustası çatı yenileme işleminin nasıl yapılacağı ve hangi kısımlarda uygulanacağına, yapacağı incelemeden sonra karar verir. Kadıköy çatı yenileme işleri yapan firmalar arasında çatınız için en doğru yenileme uygulamasını gerçekleştirecek, en kaliteli malzemelerle çalışan ve en ekonomik projeyi hazırlayacak firma olarak, mutlaka bizimle görüşmelisiniz.

KADIKÖY’DE HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHEMEN ARA
web tasarım